E-komercijas paātrinātāja atvēršana Iževskā

World e-Com pārstāvis Jegors Jarošenko uzstājās e-komercijas paātrinātāja atklāšanā Iževskā 5.augustā
PAR WORLD E-COM
World e-Com sniedz pakalpojumus, lai īstenotu produktu eksportu uz ārvalstu tirgiem.


Starptautiskās B2C e-komercijas pārdošanas apjoms sasniegs 1 triljonu ASV dolāru līdz 2022. gadam, pateicoties straujai tirdzniecības vietu attīstībai.


Business Wire
PAR WORLD E-COM
World e-Com sniedz pakalpojumus, lai īstenotu produktu eksportu uz ārvalstu tirgiem.
Mēs ekskluzīvi pārstāvjam Āzijas un Eiropas e-komercijas platformas (tirdzniecības vietas) Krievijā.
Mūsu mērķis ir "abpusēji izdevīgs" jeb, kā saka uzņēmējdarbībā, "win-win"
Tikai pēc tam, kad esat izveidojis rentablu eksporta uzņēmumu ar lielu apgrozījumu, mūsu darbs tiek apmaksāts ar veiksmes maksu.
Biznesa kosmopolītisms
Mūsu uzņēmuma biroji atrodas 10 valstīs visā pasaulē. Jūsu ērtībām mēs sniedzam pakalpojumus ne tikai Krievijas Federācijā, bet arī Albānijā, Lielbritānijā, Indijā, Spānijā, Kazahstānā, Moldovā, Uzbekistānā, Ukrainā, Šveicē un Indijā.
Starptautiskās B2C e-komercijas pārdošanas apjoms līdz 2022. gadam sasniegs 1 triljonu ASV dolāru, pateicoties straujākai tirdzniecības vietu attīstībai.

Business Wire
World e-Com strādā ar tiešsaistes eksportētājiem visos eksporta uzņēmuma izveides posmos.

No pirmajiem eksporta soļiem līdz pilnīgai kontrolei pār visu tiešsaistes pārdošanas ekosistēmu ārvalstīs.
KĻŪT PAR TIEŠSAISTES EKSPORTĒTĀJU
ELEKTRONISKO PLATFORMU VEIDI
World e-Com ir daudzu slēgto e-komercijas tirdzniecības vietu ekskluzīvs pārstāvis Krievijā. Pie slēgtajiem tirgiem pieder tādas vietnes kā Otto, Zalando, Bol.com, About You. Viņi augstu vērtē savu reputāciju, garantē kvalitāti un izcilu servisu klientiem. Tāpēc viņi rūpīgi izvēlas piegādātājus. Slēgto tirdzniecības vietu auditorija ir maksātspējīgāka nekā atvērto tirdzniecības vietu auditorija. Viņi ir gatavi maksāt par zīmolu un kvalitāti.
TIRDZNIECĪBAS VIETU PRASĪBAS
 • NOLIKTAVAS PIEEJAMĪBA ĀRZEMĒS
 • PIEGĀDES IZMAKSAS
 • DOKUMENTI
 • REĢISTRĀCIJA
 • PIEGĀDES ĀTRUMS
 • KONKURĒ, PAMATOJOTIES UZ
ATVĒRTĀS TIRDZNIECĪBAS VIETAS
 • Ne vienmēr
 • Ir izvēle
 • Nepieciešams Eiropas PVN
 • Atklātā reģistrācija
 • Līdz 2 nedēļām
 • Cena
SLĒGTĀS TIRDZNIECĪBAS VIETAS

 • Obligāti
 • Tikai pārdevēja rēķinā
 • Nepieciešams PVN un EORI
 • Grūta atlase
 • 2-3 dienas
 • Produkta un zīmola kvalitāte
PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA
Pārdodot slēgtās tirdzniecības vietās, kas pazīstamas kā pārvaldītas tirdzniecības vietas, pārdevējs var pievienot vērtību savam produktam, jo pircējs, pērkot saņem labāku pakalpojumu. Šādos tirgos pārvaldnieks no daudziem pārdevēju uzņēmumiem patstāvīgi izvēlas, kura prece tiks piedāvāta. Slēgtās tirdzniecības vietās nav viltotu preču, lietotu preču un krāpnieku. Tāpēc pircējam ir lielāka pārliecība par precēm slēgtās tirdzniecības vietās. Turklāt, izvēloties, kur pirkt, svarīgs faktors ir tirgus preču zīme
Mūsu sasniegumi skaitļos

>10
Gadu pieredze eksporta jomā

>15
Mūsu eksportētāju kopējais pārdošanas apgrozījums miljonos ASV dolāru (kopš 2011. gada)

>30
Eksportētājvalstis
MŪSU DARBĪBAS ZONA
World e-Com ir vairāk nekā 60 e-komercijas vietņu līderis visā Eiropā un NVS. Pašlaik World e-Com iepazīstina klientus ar Eiropas un Amerikas e-komercijas tirgiem, izskatot katru gadījumu atsevišķi. Nākamajā gadā World e-Com plāno atvērt eksporta kanālus uz Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas, Āzijas un Okeānijas tirdzniecības vietām.
MŪSU TIRDZNIECĪBAS VIETAS
Starp piedāvātajām tirdzniecības vietām ir vietnes, kas orientētas uz gandrīz visu veidu B2C precēm:
KĀ SĀKT EKSPORTĒŠANU?
Pirmkārt, mums ir jāiegūt jūsu finanšu un produktu datus. World e-Com darbiniekiem ir jāizpēta jūsu zīmols lai saprastu, vai produktam būs pieprasījums Eiropas e-komercijas tirdzniecības vietā un vai ieteiktā cena segs loģistikas izmaksas un jūsu paredzamo peļņu.

Kad būsim novērtējuši galvenos rādītājus, mēs kopā ar jums izstrādāsim individuālu pieeju, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam augt Eiropas e-komercijas tirgū. Ja jūsu veiktās analīzes rezultātā mūsu speciālisti secinās, ka piedāvātais projekts nav lietderīgs, mēs sniegsim jums vairākus ieteikumus, kā uzlabot jūsu uzņēmuma un produktu vispārējo darbību, lai palielinātu jūsu uzņēmuma eksporta pievilcību nākotnē.

Mēs esam gatavi strādāt ar jebkuru ātrbojīgu preci, kuras ieteicamā mazumtirdzniecības cena Krievijā ir lielāka par 25 eiro, sākot ar rūpniecības precēm un beidzot ar apģērbiem un grāmatām.
ANKETA EKSPORTA
Aizpildiet anketu zemāk un speciālists World-Com sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.
Nozare uzņēmumi
Tālrunis
Nozare uzņēmumi
Tālrunis