World e-Com Блог|UA

Спростіть оформлення замовлення за допомогою Alexa Skill та Amazon Pay

Платіжна система Amazon Pay, яка дозволяє клієнтам використовувати дані Amazon для здійснення покупок на сторонніх сайтах, рекомендує інтернет-магазинам налаштувати навички Alexa для своїх магазинів. У вересні ми писали про те, що Amazon Pay представив Checkout v2, який зробить оформлення замовлення швидшим і безпечнішим, а також про те, що це дозволить покупцям використовувати голосові команди для оформлення замовлення. Завдяки покращеному дизайну, компанія вважає, що Checkout v2 може збільшити коефіцієнт конверсії на 35%,
Роздрібні торговці, що використовують Alexa
Amazon Pay можна інтегрувати з Alexa, голосовим помічником Amazon. Деякі ритейлери вже активно використовують Alexa. У 2017 році ритейлер запустив додаток, створений за допомогою Alexa Skill, який дозволив покупцям додавати товари до свого кошика або відстежувати замовлення за допомогою фрази "де моє замовлення?" Ритейлери можуть використовувати набір навичок Alexa для створення власних навичок. За допомогою цих навичок вони можуть створювати команди та відповідні реакції на них. Наприклад, коли клієнти вимовляють ці команди вголос, Alexa запускає дію на сайті ритейлера.
"Інтеграція стане простішою".
сказав Кріс Занулдін, керівник відділу підключеної комерції в Amazon Pay: "Ми отримали багато запитань про Amazon Pay, Alexa та голосове управління. Нещодавно ми спростили інтеграцію голосу в пропозицію електронної комерції продавця за допомогою сповіщень про доставку через Alexa, що ще більше відкрило канал Amazon для продавців. Це означає, що продавці Amazon Pay можуть використовувати Alexa, щоб повідомляти своїм клієнтам, коли їхні товари будуть доставлені.