World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

eMAG - центр торгівлі у Східній Європі

eMAG був заснований у 2001 році як інтернет-магазин з продажу комп'ютерів та офісного приладдя в Румунії. У 2012 році він вийшов на болгарський ринок, а в 2013 році - на угорський, швидко завоювавши свою частку ринку.

Сьогодні eMAG продає всі види товарів, включаючи електроніку, побутову техніку, продукти харчування, моду, товари для дому, іграшки та багато іншого. Щомісяця eMAG відвідують 28,1 мільйона людей з домашнього ринку в Румунії та майже 6 мільйонів людей з Угорщини та Болгарії. При загальній чисельності населення лише 36 мільйонів осіб, eMAG домінує в електронній комерції в цих країнах.

На ринку eMAG представлено понад 20 000 продавців і 11 мільйонів товарів. Це відкритий (нерегульований ринок). Реєстрація продавців безкоштовна, і до участі допускаються міжнародні компанії. Існує процес перевірки нових продавців і нових списків товарів.

Як і інші маркетплейси, eMAG відстежує ефективність роботи продавців і надає щомісячні звіти про ключові показники ефективності (KPI). Опціональна програма Account Partners надає консультації з продажу приблизно за $50 на місяць.

eMAG має понад 31 мільйон відвідувачів щомісяця в Румунії, а також має сайти в Угорщині, Польщі та Болгарії.

читайте більше тут*