World e-Com Blogs|LV

Amazon UK atsakās no plāniem bloķēt Visa

Tas nozīmē, ka joprojām tiks pieņemti maksājumi ar miljoniem kredītkaršu. Šis paziņojums izskan divas dienas pirms iepriekš paziņotā Visa kredītkaršu aizlieguma.

Novembrī paziņotais aizliegums

Amazon novembrī paziņoja, ka pārtrauks pieņemt Visa kredītkartes Apvienotajā Karalistē. Pēc Brexit Apvienotajā Karalistē vairs nav noteikts starpbanku komisijas maksas ierobežojums. Līdz ar to Visa un Mastercard ir paaugstinājušas savas komisijas maksas.

"Mums ir ilgstošas attiecības ar Amazon, un mēs turpinām strādāt, lai atrisinātu šo jautājumu, lai mūsu karšu īpašnieki no 2022. gada janvāra varētu izmantot savas Visa kredītkartes Amazon Apvienotajā Karalistē bez Amazon noteiktajiem ierobežojumiem," toreiz paziņoja Visa pārstāvis.

"Aizliegums netiks ieviests 19. janvārī."

Amazon paziņoja, ka aizliegums netiks ieviests 19. janvārī. "Mēs cieši sadarbojamies ar Visa, lai rastu potenciālu risinājumu, kas ļaus klientiem turpināt izmantot savas Visa kredītkartes Amazon.co.uk," uzņēmums rakstīja saviem klientiem.

"Mēs cieši sadarbojamies ar Visa, lai rastu iespējamo risinājumu."

E-komercijs gigants apgalvo, ka tas iepriekš informēs par jebkādām iespējamām izmaiņām, kas saistītas ar Visa kredītkartēm. Pagaidām klienti var turpināt izmantot savas Visa kredītkartes, debetkartes, Mastercard, American Express un Eurocard.

Spiediens uz Visa

Pagaidām nav zināms, pie kāda risinājuma nonāks Amazon un Visa. Abi uzņēmumi joprojām cenšas panākt vienošanos. Iespējams, ka daudzi klienti jau ir atraduši citus kredītkaršu izdevējus. Tas, iespējams, ir palielinājis spiedienu uz Visa, lai tā panāktu kompromisu ar Amazon.

Oriģinālais raksts ir pieejams šeit.