World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

eBay ASV

eBay ir otra populārākā tiešsaistes tirdzniecības vieta ASV, un to mēnesī apmeklē 689 miljoni lietotāju. ASV ir 41 % no eBay globālās datplūsmas, kas ir tikai nedaudz vairāk nekā Amazon (38 %).

eBay globālais preču bruto apgrozījums (GMV) 2020. gadā būs 100 miljardi ASV dolāru, tātad GMV ASV būs aptuveni 41 miljards ASV dolāru, pieņemot, ka pārdošanas apjoms ir proporcionāls apmeklētības līmenim.

eBay darbību uzsāka 1995. gadā, un tā bizness strauji attīstījās interneta vispārējās izplatības un dot-com buma pirmajos gados. Uzņēmums bija populārs finanšu tirgos, jo tam bija tikai tehnoloģisks uzņēmējdarbības modelis, kam nebija nepieciešami fiziski krājumi vai dārgas noliktavas.

Tiek lēsts, ka eBay daļa tiešsaistes mazumtirdzniecībā ASV ir tikai 4,7 %, ievērojami atpaliekot no vecā konkurenta Amazon, kura daļa ir aptuveni 40 %. Visas eBay agrīnās stiprās puses tagad šķiet vājās puses, jo e-komercijas pionieri kavē novecojuši priekšstati un haotisks tirgus, kas pretojas mēģinājumiem standartizēt informāciju par precēm un nodrošināt konsekventu piegādi un klientu apkalpošanu.

vairāk lasīt šeit*