World e-Com Блог|UA

Про тебе з'являється в Греції та Португалії

About You, модний маркетплейс у Німеччині, зараз активно працює в Греції та Португалії. Компанія продовжує свою експансію в Південній Європі після запуску в Італії лише минулого місяця. Наразі ритейлер працює на 26 європейських ринках.

About you також відома як дочірня компанія Collin, бренду онлайн-покупок під крилом гіганта електронної комерції Otto Group. Окрім того, що компанія займається онлайн-торгівлею модним одягом, вона пропонує хмарні сервіси, а також розподільчі центри для інших ритейлерів під назвою TME. Запустивши ще три ринки, платформа продовжує свою експансію по всій Європі.

26 європейських країн.

Магазини About You з'явилися в Іспанії на початку цього року, а минулого місяця були запущені в Італії. Платформа продовжує розширювати свою присутність у Південній Європі, додавши до списку Грецію та Португалію. Враховуючи два нових ринки, About You зараз працює в цілому в 26 європейських країнах, від рідних Німеччини, Австрії та Польщі до Швейцарії, Нідерландів, Данії та Франції.

Понад 1,4 мільйона відвідувачів у перший день відкриття в Італії

Як і попередні запуски, кампанія "Про тебе" розпочалася з великої маркетингової кампанії в надії привернути увагу. Реклама поширюється на телебаченні, радіо та в Інтернеті. Потенціал ринку здається великим: у перший день платформа залучила понад 1,4 мільйона унікальних відвідувачів в Італії та понад 500 тисяч у Греції та Португалії. Компанія пропонує безкоштовну доставку та повернення протягом 100 днів. Нові клієнти мають доступ до понад 100 000 товарів від більш ніж тисячі брендів. Компанія також пропонує безкоштовну доставку та повернення протягом 100 днів.

9 мільйонів активних клієнтів у 2021 році

Німецький сайт About you став публічним на початку цього року. У 2021 році ритейлер матиме близько 9 мільйонів активних клієнтів у порівнянні з 6,5 мільйонами минулого року. Хоча пандемія Covid-19 наклала свій відбиток на "модну" частину електронної комерції, About You очікує, що дохід збільшиться на 50 відсотків протягом наступного року, згідно з їхнім останнім квартальним звітом. Це означає, що очікуваний дохід складе від 1,63 до 1,75 мільярда євро.

Детальніше читайте тут*