World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Американські маркетплейси, частина 2

Amazon має понад 2 мільярди присвят лише в Америці щомісяця, що свідчить про те, що компанія просто перебуває в іншій лізі порівняно з конкурентами.

690 мільйонів відвідувань eBay на місяць ставлять компанію на друге місце. Amazon далеко попереду, навіть незважаючи на те, що eBay є чистим ринком, в той час як на ринок Amazon припадає 55% загального обсягу продажів.

Наступним у списку йде рітейлер Walmart. Бізнес електронної комерції Walmart відродився після купівлі Jet.com, і після багатьох років занедбаності ринок Walmart зараз стрімко зростає.

Онлайн-ринок "Плюс" Target є відносно невеликим, сильно закритим і не є значним драйвером зростання.

Американський ринок має велику силу в глибині, з успішними онлайн-маркетплейсами в різних нішевих категоріях. Etsy - потужний ринок, побудований на досить малоймовірній категорії ручної роботи, Wayfair продає меблі та товари для дому, Newegg спеціалізується на відеоіграх, Poshmark - ринок споживчого одягу, а також GunBroker, Reverb, TheRealReal та багато інших.

В інших частинах світу невеликі маркетплейси часто борються за популярність, але в США нішевий фокус, схоже, допомагає компаніям створювати лояльну клієнтську базу, а не заважає їм набирати критичну масу покупців і продавців, необхідну для функціонування всіх маркетплейсів.

Більше читайте тут*