World e-Com Blogs|LV

Mirakl ieņēmumi 2021. gadā bija 87 miljoni eiro

Uzņēmuma vērtība pašlaik ir 3,1 miljards eiro. Lai atbalstītu savu izaugsmi, uzņēmums šogad plāno pieņemt darbā 400 jaunus darbiniekus. Mirakl ir Francijas tirgus vietņu risinājumu sniedzējs, kas klientiem piedāvā SaaS risinājumu tirgus vietņu izveidei un pārvaldībai. No platformas maksas abonementiem saņemti 87 miljoni eiro.

Uzņēmējdarbības apjoms 3,8 miljardi eiro

Turklāt 2021. gadā uzņēmums pievienoja 80 jaunus klientus un izveidoja 66 jaunas tirdzniecības vietas. Daži no šiem jaunajiem klientiem ir lieli tirgus dalībnieki, piemēram, Macy's ASV. Tas izskaidro spēcīgo ieņēmumu pieaugumu.

"Mirakl ir sasniedzis 38% biznesa apjoma pieaugumu salīdzinājumā ar pagājušo gadu.

Uzņēmuma biznesa apjoms sasniedza 3,8 miljardus eiro, kas ir par 38 % vairāk nekā iepriekšējā gadā. Pagājušā gada septembrī Mirakl piesaistīja 468 miljonus eiro. Šis finansējums palielināja uzņēmuma vērtību līdz 3,06 miljardiem eiro, kas ir par 230 procentiem vairāk nekā gadu iepriekš.

Tirgus vietu izaugsme

Līdzekļi tika izmantoti, lai paplašinātu Mirakl Connect globālo tirgu ekosistēmu, kā arī lai klientiem piedāvātu dropshipping risinājumu. Platforma ir arī uzlabojusi pārdošanas pārvaldības un drošības funkcijas. "2021. gads pierādīja, ka tirgus ekonomikas izaugsmi nevar apturēt," teica Mirakl līdzdibinātājs un izpilddirektors Filips Korro.

"Nav šaubu, ka tirgus platformām būs neatņemama loma uzņēmumu e-komercijas stratēģijā.

"Raugoties uz 2022. gadu, nav šaubu, ka tirgus vietnēm būs neatņemama loma ikviena uzņēmuma e-komercijas stratēģijā."

1700 jauni darbinieki 3 gadu laikā

Platforma plāno izveidot vairāk automatizētu funkciju Mirakl klientiem. "2021. gadā esam pieņēmuši darbā 350 cilvēkus, kas ir par 75 procentiem lielāks komandas pieaugums, un 2022. gadā sagaidām 400 jaunpienācējus. Šobrīd mēs nodarbinām 650 cilvēkus," sacīja Mirakl izpilddirektors Florians Bressands. Uzņēmums paredz nākamajos trīs gados pieņemt darbā 1700 darbiniekus, lai atbalstītu savu izaugsmi.

|Mūsu oriģinālais raksts ir pieejams šeit.