World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

ePRICE - італійська відповідь MediaMarkt

Заснована в Італії у 2000 році, ePRICE є провідним онлайн-рітейлером високотехнологічних продуктів і техніки. У 2016 фінансовому році обсяг продажів компанії склав 231 мільйон євро, а штат співробітників - понад 200 осіб.

З появою універсальних ринків електронної комерції, таких як Amazon, провідним ритейлерам у таких країнах, як Італія, потрібно було не лише захистити частку ринку в своїх країнах, але й знайти шляхи для зростання як всередині країни, так і за кордоном. Маючи мільйони відвідувачів щомісяця, ePRICE є одним з найбільших гравців в італійській роздрібній торгівлі. Компанія хотіла скористатися своїм потужним веб-трафіком і швидко запропонувати відвідувачам ширший асортимент товарів в одному зручному місці для покупок.

ePRICE запустила свій маркетплейс у 2015 році, щоб ефективно диверсифікувати свій продуктовий портфель і забезпечити більш прибуткове зростання. Завдяки маркетплейсу ePRICE пропонує мільйони нових товарів своїм клієнтам без тягаря запасів, логістики, обслуговування та накладних витрат. Маркетплейс дозволив італійській компанії краще відповідати очікуванням своїх клієнтів, пропонуючи їм широкий вибір товарів за конкурентними цінами та зручними способами доставки.

читайте більше тут*