World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Розпродажі на Facebook Marketplace та щоденні пропозиції для ритейлерів і брендів

Facebook нарешті створив маркетплейс, де компанії можуть продавати напряму споживачам. Ось як це працює і як почати продавати.

Facebook Marketplace - це хіба не локальний ринок, де товари продаються від споживача до споживача (C2C)?

Так, але лише на 50%. Після раннього успіху свого маркетплейсу, Facebook тепер допомагає брендам і ритейлерам продавати на Facebook Marketplace. Ця публікація присвячена Facebook Marketplace для бізнесу - онлайн-маркетплейсу, доступному безпосередньо в додатку Facebook, який дозволяє користувачам знаходити та купувати товари безпосередньо у Facebook без перенаправлення з платформи соціальної мережі на веб-магазин продавця. Ми очікуємо, що це стане основним каналом онлайн-покупок для авторизованих реселерів та власників брендів.

Чому мене має цікавити Facebook Marketplace?

Для початку слід зазначити, що Facebook Marketplace не стягує плату за розміщення або комісійні. Це змінює правила гри в будь-яку пору року, а особливо в четвертому кварталі, коли прибуток зазвичай знижується.

Крім того, Facebook Marketplace вже користується великою популярністю. За даними самого Facebook, кожен третій користувач Facebook у США вже робить покупки через Marketplace.

Facebook Marketplace пропонує ритейлерам і брендам:

Персоналізований досвід. Facebook Marketplace показує продукти, що мають відношення до покупців, за допомогою потужного алгоритму підбору, допомагаючи вашому бізнесу знайти потрібних клієнтів.

Органічна дистрибуція. Товари продавців маркетплейсу будуть органічно відображатися для покупців. Для тих, хто хоче отримати додаткову видимість, це можна зробити за допомогою Facebook Ads, але це не обов'язково.

Ніяких зборів або комісій за розміщення. Ми вже говорили про це раніше, але підкреслимо ще раз, тому що це дуже важливо: на Facebook Marketplace немає ніяких зборів за розміщення або комісійних за продажі. Це означає, що ви отримуєте високомаржинальний канал продажів і можливість пропонувати знижки на Facebook Marketplace і Daily Deals.

Заглиблюючись у тему пошуку товарів: згідно зі звітом Kleiner Perkins Internet Trends Report, існує три основні канали для пошуку товарів:

Amazon
Пошук (домінує Google)
Інші (домінують соціальні канали, Facebook).

На відміну від Amazon і Google Shopping Actions, які є переважно пошуковими каналами електронної комерції, Facebook є каналом пошуку товарів на основі перегляду і забезпечує звичний досвід пошуку товарів за ініціативою клієнта.

Читайте більше тут*