World e-Com Blogs|LV
ziņas

Yoox atklāj tirgu

Tirgū tiks integrēti mazie uzņēmumi un zīmoli, kas arī paplašinās Yoox piedāvājumu. Tirgus ir atvērts Eiropā, un nākamgad tas tiks paplašināts uz ASV, Ziemeļāfriku, Japānu un Tuvajiem Austrumiem.

Yoox ir tiešsaistes modes preču mazumtirgotājs un e-komercijas vairumtirgotājs. Tā ir daļa no Richemont piederošās Yoox Net-a-Porter Group (YNAP). Līdz ar tirgus atvēršanu Yoox vēlas pāriet uz hibrīda darbības modeli.

150 000 jaunu produktu.

"Tas uzlabos klientu pieredzi, nodrošinot tūlītēju piekļuvi plašākam produktu klāstam ar vairāk nekā 700 zīmoliem un 150 000 jauniem juvelierizstrādājumiem, gataviem apģērbiem, aksesuāriem un apaviem," sacīja Yoox izpilddirektore Valentīna Viskonti Prada. Tirgus atvēršana nozīmē arī to, ka Yoox pievienos produktus jaunām kategorijām, tostarp lietoto preču un skaistumkopšanas preču kategorijām.

Tirgus integrēšana atbalstīs mazos uzņēmumus un zīmolus.

Pārdevēji, kuri vēlas sadarboties ar tirgu, jau var reģistrēties. Kā norāda Yoox, tirgus integrācija atbalstīs mazos uzņēmumus un zīmolus, sniedzot tiem iespēju sazināties ar platformas globālo klientu bāzi.

Turklāt partneri varēs izmantot elastīgas izplatīšanas stratēģijas priekšrocības. Tas samazinās nepieciešamību izplatīt krājumus. Yoox arī sola, ka partneriem būs pilnīga kontrole pār galīgo cenu noteikšanu un produktu sortimentu, kā arī piekļuve reāllaika pārdošanas datiem.

Darbības uzsākšana 30 valstīs.

Tirgus darbību uzsāks gandrīz 30 valstīs Eiropā, un nākamgad Yoox plāno paplašināties arī ASV, Ziemeļāfrikā, Japānā un Tuvajos Austrumos. Yoox vēlas sasniegt savu ilgtermiņa mērķi - vairāk nekā 1 miljons produktu, kas pieejami interneta veikalā, ko atbalsta jaunais tirgus.

Saistīts ar apvienošanos ar Farfetch.

Yoox pāreja uz tirgu, visticamāk, ir saistīta ar tā mātesuzņēmuma Richemont centieniem apvienot savu YNAP platformu ar konkurentu Farfetch. Farfetch ir tirgus, un tam nepieder inventārs. Saskaņā ar Richemont sniegto informāciju notiek sarunas par apvienošanos. Tas 2020. gada novembrī ieguldīja 485,7 miljonus eiro (550 miljonus ASV dolāru) uzņēmumā Farfetch.

|Mūsu oriģinālais raksts ir pieejams šeit.