World e-Com Blogs|LV

Par jums parādās Grieķijā un Portugālē

About you, modes tirgus   Vācijā, tagad darbojas Grieķijā un Portugālē. Uzņēmums turpina paplašināties Dienvideiropā pēc tam, kad tikai pagājušajā mēnesī uzsāka darbību Itālijā. Pašlaik mazumtirgotājs darbojas 26 Eiropas tirgos.

About you ir zināms arī kā   Collin meitasuzņēmums, kas ir tiešsaistes iepirkšanās zīmols zem e-komercijas giganta Otto Group spārna. Uzņēmums ir ne tikai modes preču mazumtirgotājs tiešsaistē, bet arī piedāvā mākoņpakalpojumus un izplatīšanas centrus citiem mazumtirgotājiem ar nosaukumu TME. Pēc darbības uzsākšanas vēl trīs tirgos platforma turpina paplašināties visā Eiropā.

26 Eiropas valstis

About you  veikali Spānijā parādījās šī gada sākumā, un tikai pagājušajā mēnesī tie sāka darbību Itālijā. Platforma turpina paplašināt savu klātbūtni Dienvideiropā, pievienojot Grieķiju un Portugāli. Ietverot divus jaunus tirgus, About you tagad darbojas kopumā 26 Eiropas valstīs: no Vācijas, Austrijas un Polijas līdz Šveicei, Nīderlandei, Dānijai un   Francijai.

Vairāk nekā 1,4 miljoni apmeklētāju pirmajā atvēršanas dienā Itālijā.

Tāpat kā iepriekšējās atklāšanas reizēs, kampaņa About you sākās ar plašu mārketinga kampaņu, cerot piesaistīt uzmanību. Reklāmas tiek izplatītas televīzijā, radio un internetā. Tirgus potenciāls, šķiet, ir liels: pirmajā dienā platforma ir piesaistījusi vairāk nekā 1,4 miljonus unikālo apmeklētāju Itālijā un vairāk nekā 500 tūkstošus apmeklētāju Grieķijā un Portugālē. uzņēmums piedāvā bezmaksas piegādi un atgriešanu 100 dienu laikā. Jaunajiem klientiem ir pieejami vairāk nekā 100 000 produktu no vairāk nekā tūkstoš zīmoliem. Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas piegādi un atgriešanu 100 dienu laikā.

9 miljoni aktīvo klientu 2021. gadā

Vācijas vietne About you šā gada sākumā kļuva publiski pieejama. Mazumtirgotājam 2021. gadā būs aptuveni 9 miljoni aktīvu klientu, salīdzinot ar 6,5 miljoniem pagājušajā gadā. Lai gan Covid-19 pandēmija ir atstājusi iespaidu  uz e-komercijas "modes" pusi, About you sagaida, ka ieņēmumi nākamajā gadā palielināsies līdz pat 50 %, kā norādīts jaunākajā ceturkšņa pārskatā. Tas nozīmētu, ka gaidāmie ieņēmumi varētu sasniegt aptuveni 1,63 līdz 1,75 miljardus eiro.

vairāk lasīt šeit*