World e-Com Блог|UA
Приблизно як

Amazon у США

Amazon - найпопулярніший онлайн-маркетплейс у США з двома мільярдами відвідувань на місяць. США є найбільшою країною Amazon, але 38% світового трафіку переважає частку Amazon на міжнародних ринках в цілому.

Згідно з річним звітом Amazon за 2020 рік, глобальний валовий товарообіг (GMV) оцінюється в $490 млрд, а 69% продажів припадає на Північну Америку, в результаті чого GMV для США оцінюється в $338 млрд. Цікаво, що на США припадає 38% трафіку веб-сайту Amazon, але 69% продажів, що свідчить про те, що американський трафік майже вдвічі цінніший для Amazon, ніж міжнародний трафік.

Amazon не має глобальної системи облікових записів, тому існуючі продавці за межами Північної Америки повинні будуть зареєструвати новий обліковий запис, щоб продавати в США. Однак Amazon має єдину систему облікових записів для Північної та Південної Америки, тому продавці з Канади, Мексики та Бразилії повинні мати можливість продавати в США, використовуючи той самий логін.

У США існує думка, що Amazon - єдиний онлайн-маркетплейс, до якого варто ставитися серйозно, і небезпідставно. За оцінками, частка Amazon у загальному обсязі роздрібних онлайн-продажів становить 40%, і вона продовжує зростати, хоча вже значно випереджає інших ритейлерів. Однак для збільшення продажів варто дослідити й інші онлайн-майданчики, а в деяких товарних нішах, таких як ремесла та мода, є дуже сильні альтернативні майданчики.

США, як батьківщина Amazon, зазвичай є першим ринком, на якому запускаються нові послуги та програми. Американські продавці першими отримують доступ до FBA, програми Seller Fulfilled Prime, лістингових відео, Launchpad, нових рекламних можливостей та багато іншого.

Програма членства в Amazon Prime була дуже успішною в США: за оцінками, 58% домогосподарств підписалися на цю послугу. Учасники програми Prime витрачають на Amazon в середньому 1400 доларів на рік, тоді як ті, хто не є її учасниками, витрачають 600 доларів на рік, що пояснює вищі продажі Amazon у США порівняно з міжнародними ринками. Prime пропонує ряд переваг, включаючи гарантовану дводенну доставку, і Amazon інвестує в свої можливості виконання замовлень, щоб пропонувати доставку в той самий день і в той самий день у багатьох частинах країни.

Детальніше читайте тут*