World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Продаж на Rakuten Ichiba: найпопулярнішому ринку Японії

Маючи понад 49 000 продавців, 115 мільйонів учасників і 37 мільярдів доларів продажів у 2019 році, Rakuten Ichiba вважається найпопулярнішою торговою платформою в Японії та однією з найбільших платформ електронної комерції у світі.

Платформа електронної комерції Rakuten, яка називається Rakuten Ichiba, розпочала свою діяльність у 1997 році. Це онлайн-платформа, яка дозволяє широкому колу продавців продавати свої товари у власний спосіб. Rakuten Japan не продає жодних товарів - це чистий сторонній маркетплейс, заснований на ідеї, що онлайн-покупки повинні бути цікавими та максимально персоналізованими.

З 2005 року Rakuten розширює свою діяльність на міжнародному рівні через поглинання та спільні підприємства. У 2008 році компанія відкрила свій перший бізнес за межами Японії - Rakuten Ichiba на Тайвані, а потім придбала Buy.com у США (Rakuten.com) у 2010 році, Priceminister у Франції (Rakuten France) у 2010 році, Tradoria у Німеччині (Rakuten Germany) у 2011 році, а потім Ebates (Rakuten Rewards) у 2014 році. Rakuten також є найбільшим акціонером Lyft і володіє Viber.

Навіть незважаючи на глобальну експансію Rakuten та диверсифікацію в онлайн-медіа та спортивні партнерства, ядро її бізнесу все ще глибоко вкорінене в японській електронній комерції. Зараз Rakuten є лідером ринку і привабливою пропозицією для брендів-початківців та продавців з усього світу.

Читайте більше тут*