World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

kas ir e-komercijas integrācija?

Daudzi uzņēmumi aktīvi palielina e-komercijas pārdošanas apjomus. Pieaugot un palielinoties, kļūst arvien grūtāk pārvaldīt apjomus. Tā kā jūsu e-komercijas sistēma ir augošs zīmols, jūsu e-komercijas sistēmai ir nepieciešamas citas trešo pušu sistēmas, lai pārvaldītu visus dažādos komponentus, bet pavisam cits jautājums ir, kā panākt, lai visas šīs sistēmas savā starpā sazinātos.

Padomājiet par visām dažādajām sistēmām, no kurām ir atkarīga jūsu izaugsmes stratēģija. Ja tās pašlaik nav integrētas, jums jāpadomā, kā tas varētu ietekmēt jūsu uzņēmējdarbības modeli, un jānoskaidro, kāpēc jūsu uzņēmums varētu būt gatavs integrācijai un kā to veikt.

Kas ir e-komercijas integrācija?

E-komercijas integrācija ir datu pārsūtīšana starp jūsu e-komercijas platformu un pieciem svarīgākajiem komponentiem - grāmatvedību, krājumiem, pārdošanu, CRM un mārketingu. E-komercijas integrācija ļauj ietaupīt daudz laika, vienkārši sakot - dati ir jāievada tikai vienu reizi, tāpēc tie tiek pārsūtīti visos kanālos un saglabāti tā, lai ikviens varētu tiem piekļūt katrā atsevišķā klienta kontā.

Tas ļauj jūsu zīmolam sekot līdzi daudziem klientiem, kas vienlaicīgi konvertē datus vairākos kanālos, un izsekot datu ceļam neatkarīgi no tā, pa kuriem kanāliem tika veikts darījums. Tas viss ir daļa no vispārējās e-komercijas stratēģijas.

Zemais līmenis

Zīmola e-komercijas darbība var ciest neveiksmi, ja tas nespēj pārvaldīt visus pasūtījumus, kas saņemti, izmantojot vairākus kanālus vienlaicīgi, un tā sūtījumu pasūtīšanas sistēma un pieejamo preču atspoguļojums pareizi neatspoguļo reālo situāciju. Tas var izraisīt to, ka sistēma nespēj izpildīt pasūtījumu, un klienti paliek ar sliktu pieredzi. Slikta pieredze ir zaudēts klients šodien.

Kādas ir e-komercijas integrācijas priekšrocības?

Tīmekļa vietnes integrācija ar citiem tiešsaistes pārdošanas kanāliem un atbalsta sistēmām sniedz šādas priekšrocības:

 1. manuālas un dubultas datu ievades novēršana.
 2. ātrāka datu apmaiņa starp vairākām sistēmām
 3. lielāka datu precizitāte
 4. inventāra sinhronizācija visos pārdošanas kanālos
 5. Viegli pievienot jaunus pārdošanas kanālus
 6. Viegli apstrādāt pieaugošo pārdošanas apjomu
 7. Automatizēt klientu paziņojumus visā klienta ceļojuma līdz pirkumam gaitā
 8. Ātra un efektīva atjaunināšana bez kavēšanās starp sistēmām
 9. Racionalizējiet uzņēmējdarbības procesus un novērsiet nevajadzīgus soļus
 10. Atbrīvojiet vērtīgus resursus
Kādi ir galvenie punkti, lai noteiktu potenciālo integrācijas projektu jūsu e-komercijas zīmolam?

 1. Sāciet ar manuālajiem procesiem. Padomājiet par to, kā integrācija var novērst nevajadzīgus, lēnus vai garlaicīgus soļus un atdot laiku lietotājam, lai viņš varētu pievērsties svarīgām iniciatīvām.
 2. Veidi, kā samazināt berzi. Samaziniet sistēmu vai soļu skaitu, lai padarītu procesus viengabalainus un mazāk sadrumstalotus.
 3. Slēgtā cikla atribūcija! Noskaidrojiet, kādi galvenie datu punkti trūkst, lai sasaistītu atribūciju ar mārketingu un pārdošanu. Apsveriet integrācijas veidus, lai uzlabotu datu precizitāti un pieejamību galvenajām ieinteresētajām personām.
 4. Uzlabojiet izpratni par patērētāju uzvedību, lai radītu jaunas iespējas klientu pieredzes uzlabošanai, savstarpējai pārdošanai un pārdošanai.