World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

Kas ir 3PL, 3PF, FBS/FBM, rFBS, FBO un kāpēc tas ir svarīgi?

E-komercijas leksikonā ir vairāki dažādi termini, kurus ir svarīgi zināt, lai izveidotu optimālu jūsu tiešsaistes uzņēmuma struktūru.

3PL (3rd Party Logistics)- - parasti jums uztic visus biroja pienākumus, kā arī krājumu fiziskās uzglabāšanas pārvaldību.

un jūsu pasūtījumu nosūtīšanu.

3PF (3rd Party Fulfilment)- 3PF pakalpojumi pārrauga daudz lielāku piegādes ķēdes daļu un ietver tādus pakalpojumus kā e-komercija, mārketings un programmu administrēšanas atbalsts, ko parasti veic uzņēmumā. 3PF pakalpojumu sniedzēji būtībā kļūst par jūsu darbības paplašinājumu, ļaujot jums koncentrēties uz augstākā līmeņa stratēģiju un izaugsmi ar pārliecību, ka katrs pasūtījums tiks izpildīts, kā solīts.

FBS (Fulfilment by Seller), FBM (Fulfilment by Merchant) - Pārdošanas metode tirdzniecības vietās, kad pārdevējs izvieto savus produktus tirdzniecības vietās, bet pats (vai ar trešās personas starpniecību) pārvalda to uzglabāšanu, piegādi un klientu atbalstu.

rFBS (īsts FBS) - FBS, kas izmanto savu noliktavu, nevis 3PF (neizmanto svešu noliktavu). Ir iespējams izmantot 3PL.

FBO - Tirgus pārdošanas metode, kad pārdevējs (vai pārdevēja piegādātājs) nosūta produktus tieši uz tirgus noliktavām. Operators pēc tam uzglabā produktu un nosūta to tieši pircējam (bieži ar 2 dienu Prime piegādi). Viņi nodarbojas arī ar klientu apkalpošanu.