World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Фліпчарт в Індії

Flipkart - другий за величиною онлайн-маркетплейс в Індії зі 167 мільйонами відвідувань на місяць. Йому належить маркетплейс Myntra, а сама компанія належить Walmart.

Flipkart був заснований у 2007 році двома індійськими підприємцями і колишніми співробітниками Amazon Сачіном Бансалом і Бінні Бансалом. Як і Amazon, компанія спочатку зосередилася на продажі книг, а згодом розширилася до продажу широкого асортименту товарів.

У 2014 році Flipkart придбала маркетплейс Myntra. Потім у 2017 році eBay став партнером Flipkart, ліцензувавши бренд eBay та інвестувавши в компанію 500 мільйонів доларів. У 2018 році Walmart придбав Flipkart за 15 мільярдів доларів у результаті боротьби з Amazon, а eBay незабаром після цього припинив партнерство з Flipkart.

Flipkart розробив низку брендів для дому, включаючи MarQ для великої побутової техніки та SmartBuy для широкого спектру електроніки, інструментів та товарів для дому. Наразі вони продаються сторонніми компаніями, зокрема RetailNet, TBL Online та OmniTechRetail. Через те, що Flipkart належить Walmart, на нього поширюються ті ж правила щодо іноземних інвестицій, що й на Amazon, і він не може займатися роздрібною торгівлею самостійно.

Хоча Walmart дедалі більше завойовує частку ринку онлайн-продажів у США, лише в Індії Amazon і Walmart, через Flipkart, реально конкурують між собою.

Як і у випадку з Amazon, продавати товари на Flipkart можуть лише індійські фізичні та юридичні особи. Виробникам і брендам з-за меж Індії доведеться продавати оптом місцевим індійським компаніям.

читайте більше тут*