World e-Com Blogs|LV

10 Amazon produktu saraksta dizaina padomi, kas palielina pārdošanu. (2. daļa)

6. "Zvaigžņu" vērtējumi.

Produktu atsauksmes ir cieši saistītas ar produktu reitingiem; patiesībā, jo vairāk atsauksmju ir, jo augstāki ir jūsu reitingi. Ja klientu vērtējums ir no četrām līdz piecām zvaigznītēm, var droši apgalvot, ka šis konkrētais produkts ir ļoti labs.

Bet, ja vērtējums ir zemāks par četrām zvaigznītēm, noteikti ir vairāki veidi, kā to uzlabot. Viss, kas jums jādara, ir jāatrod negatīvo atsauksmju likumsakarības un jāatrod risinājums produkta trūkumiem vai defektiem, par kuriem sūdzas jūsu klienti.

7. Piesakieties Amazon zīmola reģistrācijai.

Kā jau iepriekš minējām, lai gan Amazon zīmola reģistrācija nav jauna funkcija, to joprojām neizmanto liels skaits e-komercijas uzņēmumu. Reģistrācijas pieteikuma iesniegšana ne tikai apstiprina jūsu uzņēmuma atbilstību, bet arī ļauj reģistrēt vairākus zīmolus ar vienu logotipu.

Zīmolu reģistra galvenā funkcija ir ļaut tirgotājiem iegūt kontroli pār detalizētas informācijas lapu un ziņot par intelektuālā īpašuma pārkāpumiem vai viltotiem produktiem. Reģistrējoties Amazon zīmolu reģistrā, jums būs pieejams rīku kopums, kas palīdzēs veidot un aizsargāt jūsu zīmolu un galu galā nodrošinās jūsu klientiem nepieciešamo navigāciju.

8. Sekojiet līdzi esošajiem Amazon sarakstiem

Būtiska veiksmīga pārdevēja Amazon veikšanas sastāvdaļa ir krājumu pārvaldība. Sāciet, izveidojot izklājlapu, lai sekotu līdzi esošajiem produktu sarakstiem, meklēšanas joslā ievadot visas sava zīmola nosaukuma, produkta vai modeļa numura variācijas. Katram produktam ierakstiet ASIN (Amazon standarta identifikācijas numuru), kā arī 10 zīmju burtciparu numuru.

Tā kā Amazon katru UPC kodu saista ar vienu ASIN kodu, jums arī jānosaka, vai kāds no jūsu pamata svītrkodiem jau tiek izmantots. To var pārbaudīt manuāli, atverot Inventory - Add Product (Inventārs - Pievienot produktu) un ievadot UPC.

Ja parādās saraksts, tas būs jūsu saraksta galvenais ASIN. Atrastie produkti parasti iedalās vienā no trim kategorijām: (1) likumīgs saraksts, kurā izmantots jūsu ražotāja UPC, (2) dublēts saraksts, kurā izmantots jūsu produkta nosaukums, attēli utt. E. Vai (3) viltots saraksts, kurā daļēji izmantots jūsu zīmola nosaukums, nosaukums, fotoattēli utt.

9. Uzmanieties par esošajiem pārdevējiem

Kad esat kategorizējis savus pašreizējos sarakstus, vēlaties inventarizēt ar šiem sarakstiem saistītos Amazon pārdevējus. Katrā detalizētajā lapā atlasiet iespēju skatīt visus pieejamos citu pārdevēju sarakstus; kad noklikšķināsiet uz pārdevēja nosaukuma, jūs automātiski tiksiet pārcelts uz viņa veikala skatlogu.

Jaunajā izklājlapas cilnē nokopējiet pārdevēja uzrādīto nosaukumu un pārdevēja ID. Pēc tam pievienojiet visus ASIN, ko viņi norāda blakus šim pārdevēja ID.

Svarīgi ir kopā ar parādāmo nosaukumu iekļaut arī tirgotāja ID, jo pārdevējs jebkurā laikā var mainīt savu nosaukumu. No otras puses, viņu ID vienmēr paliks nemainīgs un ļaus jums izsekot norādīto pārdevēju, pat ja viņa uzrādītais nosaukums nākotnē mainīsies.

10. Regulāri pārvaldiet savus piedāvājumus Amazon

Kad būsiet optimizējuši savus ierakstus veidnē, beidzot būsiet gatavi tos augšupielādēt. Produktiem, kuriem ir piešķirts UPC svītrkods, šo kodu vēlaties izmantot kā produkta ID. Tad, augšupielādējot veidni, Amazon pārlūkos pašreizējos sarakstus, lai noskaidrotu, vai šis UPC kods pastāv un vai tam ir piešķirts ASIN kods. (Ja tas eksistē, jums tiks parādīts kļūdas paziņojums, ka daļa jūsu informācijas neatbilst Amazon sarakstā esošajai informācijai.)

Saglabājiet veidnes kopiju, pievienojiet -ASIN galvenē, lai uz to varētu atsaukties, un ielīmējiet ASIN produkta ID virs UPC. Manuāli ievadiet ASIN produkta ID tipa laukā (jo tas nav pieejams nolaižamajā sarakstā).

Pēc tam mainiet atjaunināšanas noņemšanas lauku uz Daļēja atjaunināšana. Atkārtojiet šo procesu attiecībā uz kļūdu skaitu, kas saņemts lejupielādes ziņojumā, un pēc tam vēlreiz lejupielādējiet veidni. Šoreiz tas noteiks vērtības Amazon servera pusē un kopā ar zīmolu reģistru nosūtīs atjauninājumus uz detalizētās informācijas lapu kaut kad no piecpadsmit minūtēm līdz divdesmit četrām stundām.

Pārdevējiem, kuriem ir reģistrēts zīmols, būs jāveic daļējs atjauninājums, izmantojot produkta ID (parasti UPC vai MPN), tikai ar nepieciešamajiem

 informāciju veidnes pirmajā daļā. Tādējādi tiks izmantots zīmola reģistrs un jūsu produktiem tiks piešķirts GCID.

Lai pārbaudītu, kuri no jūsu produktiem pašlaik ir aktivizēti zīmola reģistrā, dodieties uz: Pārskati - Biznesa pārskati - Zīmola veiktspēja. Šajā sarakstā tiks uzskaitīti visi jūsu katalogā esošie produkti, kuriem ir aktivizēts zīmolu reģistrs.

Turpinājums...