World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

FBA vs. FBS - що це і чому це важливо?

При двоканальному варіанті е-експорту е-ритейлери задовольняють свої потреби або за рахунок запасів, що зберігаються в сторонніх розподільчих центрах (FBA), або за рахунок власних запасів (FBS).

Щоб розширювати свій транскордонний бізнес, інтернет-магазини повинні вчасно реагувати на запити своїх закордонних клієнтів.

Згідно з опитуванням 900 китайських роздрібних торговців електронною комерцією, які надають послуги на міжнародних ринках, 71% з них вважають задоволення попиту головним пріоритетом своєї бізнес-моделі. Це, в свою чергу, підштовхує деякі великі маркетплейси до впровадження різних варіантів фулфілменту.

Amazon, з його тісно пов'язаними мережами фулфілменту по всьому світу, пропонує продавцям Amazon два основні варіанти виконання замовлень - або з використанням запасів, що зберігаються в розподільчому центрі Amazon (Fulfillment by Amazon, FBA), або з використанням власних запасів продавців, якими вони керують (Fulfillment by Seller, FBS).

Щоб заохотити продавців перейти на FBA, Amazon обіцяє масштабувати їхній бізнес і допомогти їм охопити більше клієнтів, надаючи їм швидші варіанти доставки та надійні послуги повернення.

У свою чергу, продавці несуть додаткові витрати на обслуговування, якщо вони використовують цей варіант виконання замовлення.

Читайте більше тут*