World e-Com Blogs|LV
ziņas

Channable piesaista 55 miljonus eiro

Channable palīdz mazumtirgotājiem pārdot produktus, izmantojot tiešsaistes tirdzniecības vietas un reklāmas platformas, piemēram, Amazon un Google Ads. Uzņēmums tika dibināts 2014. gadā un jau ir ieguvis 6000 klientu, tostarp Philips, Deloitte un Rituals, jo īpaši Nīderlandē, Beļģijā un Luksemburgā.

Paplašināšanās Eiropā un Ziemeļamerikā

Nīderlandes tehnoloģiju nozarei tas ir nozīmīgs ieguldījums, ko piesaistīja Partech un esošais investors Peak. Channable apgalvo, ka vēlas izmantot līdzekļus galvenokārt paplašināšanai un mārketingam visā pasaulē.

Channable nodarbina 170 cilvēkus - par 60 % vairāk nekā pagājušajā gadā.

"Mēs jau esam tirgus līderi Beniluksa valstīs, un tagad mēs koncentrējamies uz pārējās pasaules daļas iekarošanu," saka Rob van Nuenen, Channable līdzdibinātājs un izpilddirektors. Uzņēmums pievēršas jauniem Eiropas un Ziemeļamerikas tirgiem, piebilst Bruno Kremels, Partech partneris. Channable šobrīd nodarbina 170 cilvēkus - par 60 % vairāk nekā pagājušajā gadā.

2500 platformas.

Turklāt uzņēmums apgalvo, ka veiks ieguldījumus produktu attīstībā. Channable tiešsaistes mārketinga rīks pašlaik apstrādā vairāk nekā 55 miljardus vienību dienā, izmantojot 2500 iepirkšanās un reklāmas kanālus, piemēram, eBay un Google Ads. Papildus produktu kanālu integrācijai pārdevēji var automātiski mainīt cenas un sinhronizēt pasūtījumus un krājumus.

Šis rīks apstrādā vairāk nekā 55 miljardus vienību dienā 2 500 kanālos.

"Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu e-komercijas jomā, bez pareizajiem rīkiem tā var kļūt sarežģīta," saka izpilddirektors Van Nuenens. "Šī jaunākā finansējuma kārta palīdzēs mums atvieglot e-komerciju, apkalpojot vairāk klientu visā pasaulē, ko atbalsta mūsu inovatīvā, lietošanai gatavā tehnoloģija un labākais atbalsts savā klasē."

750 000 eiro.

Pirms vairāk nekā pieciem gadiem Channable jau piesaistīja 750 000 eiro no Peak. Toreiz šie līdzekļi tika izmantoti, lai paplašinātu darbību Francijā, Spānijā, Itālijā un Apvienotajā Karalistē. Uzņēmums 2019. gadā jau ienāca Ziemeļamerikas tirgū, papildinot esošās platformas ar Amazon, eBay un Walmart.

|Mūsu oriģinālais raksts ir pieejams šeit.