World e-Com Blogs|LV

Pirmo reizi Amazon piedāvā klientiem iespēju iegādāties tagad un maksāt vēlāk.

Pateicoties jaunajai partnerībai, pirkumus var sadalīt mazākos maksājumos. Atsevišķi Amazon klienti ASV tagad var izmantot iespēju "pirkt tagad, maksāt vēlāk".

Amazon ir izveidojis sadarbību ar Affirm, lai nodrošinātu jaunu izrakstīšanās iespēju pirkumiem par 50 ASV dolāriem vai vairāk, kas ļauj klientiem par pirkumiem norēķināties ikmēneša maksājumos.

Pirkt tagad, maksāt vēlāk (Buy Now, Pay Later - BNPL) ir strauji augoša nozare, jo īpaši gados jaunāku pircēju vidū, kuri dod priekšroku šai iespējai, nevis kredītkartes izmantošanai.

Vai BNPL pievienošana Amazon mainīs tirgus dinamiku? Vai tas padarīs jaunos pircējus atvērtākus naudas tērēšanai par lieliem pirkumiem?

Maksājums uz nomaksu pats par sevi nav nekas jauns, tas jau gadiem ilgi tiek piedāvāts veikalos lielām precēm, piemēram, sadzīves tehnikai un mēbelēm, taču Amazon tas ir jaunums.

Maksājums ar kredītkarti ir vēl viens veids, kā saņemt līdzīgus pakalpojumus, bet jaunie Z paaudzes pārstāvji dod priekšroku jaunajiem BNPL pakalpojumiem.

Viens no iemesliem ir tas, ka daži uzņēmumi piemēro nulles procentus par maksājumiem uz nomaksu. Uzņēmums Affirm ir paziņojis, ka par dažiem aizdevumiem, ko tas sniedz Amazon klientiem, tiks iekasēti procenti, bet par citiem - bezprocentu aizdevumi. Tie, kas uzauguši ar tūlītēju apmierinātību, ko sniedz izklaide pēc pieprasījuma un piegāde tajā pašā dienā, ir ideāla auditorija aizdevumiem, kuriem šķietami nav nekādu mīnusu.

Vairāk lasiet šeit*.