World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

ePRICE - Itālijas atbilde uz MediaMarkt

Kompānija ePRICE, kas dibināta Itālijā 2000. gadā, ir vadošais augsto tehnoloģiju produktu un ierīču tiešsaistes mazumtirgotājs. Uzņēmuma apgrozījums 2016. finanšu gadā bija 231 miljons eiro, un tajā strādāja vairāk nekā 200 darbinieku.

Līdz ar tādu universālu e-komercijas tirdzniecības vietu kā Amazon parādīšanos vadošajiem mazumtirgotājiem tādās valstīs kā Itālija bija ne tikai jāaizsargā tirgus daļa savās valstīs, bet arī jāatrod veidi, kā augt gan savā valstī, gan ārvalstīs. Ar miljoniem apmeklētāju katru mēnesi ePRICE ir viens no lielākajiem spēlētājiem Itālijas mazumtirdzniecībā. Uzņēmums vēlējās izmantot savu lielo tīmekļa datplūsmu un ātri piedāvāt apmeklētājiem plašāku preču klāstu vienā ērtā iepirkšanās vietā.

Lai efektīvi dažādotu savu produktu klāstu un nodrošinātu rentablāku izaugsmi, ePRICE 2015. gadā izveidoja savu tirdzniecības vietu. Pateicoties tirgum, ePRICE tagad saviem klientiem piedāvā miljoniem jaunu produktu, neradot inventāra, loģistikas un uzturēšanas un pieskaitāmo izmaksu slogu. Tirgus vieta ir ļāvusi Itālijas e-tirgotājam labāk apmierināt savu klientu vēlmes, piedāvājot viņiem plašu produktu klāstu par konkurētspējīgām cenām un ērtiem piegādes veidiem.

vairāk lasīt šeit*