World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Поради щодо експорту до Європи

1️⃣ Експортувати з Росії до Європи можуть не лише державні установи та великі корпорації - малий та середній бізнес має чудові можливості отримати збільшення продажів за рахунок експорту. Враховуючи розмір МСП, єдиним вигідним варіантом експорту є продаж через маркетплейси.

2️⃣ Великі продажі можливі лише на закритих маркетплейсах. Відкриті ринки, такі як eBay, Etsy, Amazon, мають велику відвідуваність, але це супроводжується великою конкуренцією, оскільки будь-які компанії і навіть приватні особи можуть реєструвати акаунти продавців на цих ринках, оскільки на них не існує процесу перевірки фізичних осіб або контрагентів, а процес затвердження бренду на них є номінальним. На відкриті маркетплейси покупці приходять за найдешевшими товарами, тоді як на закриті маркетплейси покупці приходять переважно за дорогими, якісними товарами і готові переплачувати за ці товари.

3️⃣ Не обов'язково створювати юридичні особи в Європі для того, щоб продавати на європейських закритих майданчиках. За умови ефективної юридичної роботи можна мати великі продажі на закритих майданчиках.

4️⃣ Рекомендована роздрібна ціна (РРЦ) одиниці експортованої продукції рекомендується від 30 євро, щоб покрити витрати на логістику доставки до кінцевого споживача.

5️⃣ Для успішних продажів на закритих ринках важливо мати товари, яких ніколи не бракує на складі, а також мати хорошу глибину асортименту, а не його ширину. Глибина товарної сітки важливіша за її ширину, оскільки на європейських маркетплейсах алгоритм стрічки сайту показує товари з більшим запасом вище в стрічці, ніж товари з меншим запасом.