World e-Com Блог|UA

Інтернет-магазин Zalando тепер продає продукцію Apple та Beats

Окрім того, що Zalando - це модний ритейлер, він хоче стати платформою стилю життя. Apple і Beats - перший крок до цього нового іміджу. Раніше гігант електронної комерції розширив свій асортимент, включивши до нього товари для краси.

П'ять європейських країн.

Вони будуть продаватися в Австрії, Німеччині, Франції, Італії та Швейцарії. Продукція Beats з'явиться у продажу з 1 лютого, а продукція Apple - із завтрашнього дня. Серед них не буде телефонів, планшетів чи комп'ютерів. Однак, Apple Watch та AirPods є частиною запуску. Продукти будуть продаватися в Австрії, Німеччині, Франції, Італії та Швейцарії.

Мода та стиль життя.

Можна було б очікувати, що ці продукти продаватимуться в магазині електроніки, а не на модній платформі Zalando. Однак цей запуск є частиною руху компанії до створення товарів, орієнтованих на стиль життя.

"У Zalando ми віримо, що мода і технології тісно переплетені", - сказав віце-президент Андреас Редл про чоловічу категорію сайту. "Переносні та технологічні аксесуари, такі як навушники, смарт-годинники або чохли для телефонів, стали модними предметами, які доповнюють індивідуальний стиль людей. Пропонуючи найбільш затребувані технології, що носяться, ми ще на крок наблизилися до реалізації нашого бачення бути орієнтиром моди та стилю життя для наших клієнтів".

Категорія "Краса".

Наразі Zalando пропонує переважно модні товари, включаючи одяг, взуття, аксесуари та товари для краси. Остання категорія з'явилася лише нещодавно - у 2018 році вона стартувала в Німеччині, Польщі та Австралії. Рік по тому сегмент косметики поширився на сім інших європейських країн.

Категорія косметики була запущена нещодавно, у 2018 році.

На той час, за даними Zalando, 3 з 5 покупців додавали до свого онлайн-кошика як модні, так і косметичні товари. Поки що невідомо, чи стануть технологічні гаджети наступною популярною категорією на платформі.
|Оригінальний текст статті доступний за посиланням.