World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

що таке інтеграція електронної комерції?

Багато компаній активно нарощують продажі в електронній комерції. З ростом і масштабуванням стає все важче керувати обсягами продажів. Як зростаючий бренд, ваша система електронної комерції потребує інших сторонніх систем для управління всіма різними компонентами, але як змусити всі ці системи взаємодіяти одна з одною - це вже зовсім інше питання.


Подумайте про всі різні системи, від яких залежить ваша стратегія зростання. Якщо вони наразі не інтегровані, вам слід подумати, як це може вплинути на вашу бізнес-модель, і з'ясувати, чому ваш бізнес може бути готовий до інтеграції і як це зробити.

Що таке інтеграція електронної комерції?

Інтеграція електронної комерції - це передача даних між вашою платформою електронної комерції та п'ятьма критично важливими компонентами - бухгалтерією, запасами, продажами, CRM та маркетингом. Інтеграція електронної комерції економить багато часу, простіше кажучи - вам потрібно ввести дані лише один раз, щоб вони передавалися по всіх каналах і зберігалися так, щоб кожен міг отримати до них доступ для кожного окремого облікового запису клієнта.

Це дозволяє вашому бренду йти в ногу з багатьма клієнтами, які конвертують через кілька каналів одночасно, і відстежувати шлях даних незалежно від того, які канали були використані для завершення транзакції. Все це є частиною загальної стратегії електронної комерції.

Підсумок.

Операції електронної комерції бренду можуть зазнати невдачі, якщо він не може керувати всіма замовленнями, що надходять через кілька каналів одночасно, а його система замовлень на відвантаження та відображення доступних товарів не відображає належним чином реальний стан справ. Це може призвести до того, що система не зможе виконати замовлення, а клієнти отримають неприємний досвід. Поганий досвід - це втрачені клієнти сьогодні.

Які переваги інтеграції електронної комерції?

Інтеграція вашого сайту з іншими каналами онлайн-продажів і внутрішніми системами дає наступні переваги:

Усунення ручного та дублюючого введення даних
Збільшення швидкості обміну даними між декількома системами
Підвищення точності даних
Синхронізація запасів у всіх каналах продажів
Легке додавання нових каналів продажів
Легко справлятися зі збільшенням продажів
Автоматизуйте сповіщення клієнтів на всьому шляху клієнта до покупки
Швидкі та ефективні оновлення без затримок між системами
Оптимізуйте бізнес-процеси та усуньте зайві кроки
Звільнити цінні ресурси
Які ключові моменти для визначення потенційного інтеграційного проєкту для вашого бренду електронної комерції?

Почніть з ручних процесів. Подумайте, як інтеграція може усунути непотрібні, повільні або виснажливі кроки і повернути користувачеві час, щоб він міг зосередитися на важливих ініціативах.

Шляхи зменшення тертя. Зменшіть кількість систем або кроків, щоб зробити процеси безперебійними та менш фрагментованими.

Замкнутий цикл атрибуції! Визначте, яких ключових даних не вистачає, щоб пов'язати атрибуцію з маркетингом і продажами. Розгляньте способи інтеграції, щоб підвищити точність даних та їх доступність для ключових стейкхолдерів.

Поглибте своє розуміння поведінки споживачів, щоб створити нові можливості для покращення клієнтського досвіду, перехресних продажів та додаткових продажів.