World e-Com Блог|UA

Spartoo: європейський ринок моди

Spartoo спеціалізується на одязі та взутті, але також відкриває такі категорії: ювелірні вироби, домашній одяг та косметика.

Spartoo продає у 20 країнах світу, включаючи Китай.

1) Наразі вони продають понад 7 000 брендів та понад 350 000 моделей. І, до великого розмаїття, ще більше клієнтів.

2) Spartoo має власний сервіс FBA, Toobone. Той, хто продає на маркетплейсах, точно знає, наскільки важливо і вигідно мати складські та логістичні послуги;

3) Кількість відправлень - понад 3 мільйони посилок на рік.

4) Відповідають за обслуговування клієнтів у кожній країні, а також мають рекламну службу.

У разі шахрайства вони беруть на себе всі ризики та витрати.

Деякі особливості та важливі моменти, які слід врахувати, перш ніж почати торгувати на Spartoo.

1) По-перше, той факт, що вони охоплюють так багато країн, але не варто занадто захоплюватися. Перше, що ви повинні знати, це те, що ви не повинні починати в іншій країні, поки ви належним чином не налаштували магазин у своїй країні.

 2) Далі вам слід з'ясувати, які країни вас найбільше цікавлять. Основними країнами, де Spartoo продає найбільше, є Франція, Італія та Іспанія. Німеччина може бути на четвертому місці, але, як ви знаєте, в цій країні дуже багато повернень. Тому давайте пропустимо її і поставимо Португалію на наступний рядок.

 3)Отже, досліджуйте, в які країни вам варто піти, залежно від того, які у вас товари, їх розмір і кількість, а також наскільки конкурентоспроможними є ваші ціни, оскільки вам доведеться нести високі витрати на доставку.

 4)Ще одна річ, про яку слід пам'ятати: ви можете почати продавати в усіх країнах, але для кожної країни вам доведеться самостійно подбати про переклад вашого каталогу товарів. А хороший переклад майже так само важливий, як і гарне зображення товару. Скільки клієнтів буде втрачено через погану якість перекладу?

 5) Spartoo не має рекламних послуг, окрім кількох розсилок, і поки що нічого більше.