World e-Com Blogs|LV

Zalando: būvēs divus jaunus piegādes centrus Bidgoščā (Polijā) un izveidos vairāk nekā 4000 darba vietu

Bidgošču un tās apkārtni izvēlējās par jauno ieviešanas centru, jo tā ir tuvu Polijas klientiem un citiem tuvējiem ieviešanas punktiem. Reģionam ir arī augsts darbaspēka potenciāls un tuvums citām Zalando ražotnēm Polijā, kas ļaus raiti koordinēt projektus.

"Investīcijas Bidgoščā un tās apkārtnē ļaus mums paplašināt mūsu Eiropas loģistikas tīklu un atbalstīt Zalando Lounge izaugsmi, kas ir kļuvusi populāra mūsu klientu vidū mūsu vietās, jo īpaši Polijā. Pirmo reizi mums būs divas ražotnes vienā pilsētā, kas ir unikāli mūsu loģistikas tīklam un dod mums iespēju atraisīt jaunu potenciālu un izveidot veiksmīgas sadarbības komandas vēl lielākām ērtībām mūsu klientiem," saka Martin Rost, Zalando vecākais viceprezidents Offprice.

Sadarbībā ar vietējām iestādēm ir plānots ne tikai uzbūvēt jaunas telpas, bet arī veikt papildu ieguldījumus, tostarp infrastruktūras atjaunošanu un jaunu ceļu izbūvi Zalando ražotņu tuvumā.

"Esam gandarīti, ka Zalando novērtēja mūsu reģiona uzņēmējdarbības potenciālu un izvēlējās Bidgošču un Bjalas Bļoto divu jaunu piegādes centru būvniecībai. Pateicoties šīm investīcijām, vairāki tūkstoši cilvēku atradīs darbu vietējā tirgū. Novēlu investoram efektīvi īstenot attīstības plānus mūsu pilsētā un reģionā un ceru uz turpmāku auglīgu sadarbību," saka Bidgoščas mērs Rafal Bruski.

"Bidgoščas Reģionālās attīstības aģentūra jau no paša sākuma atbalstīja Zalando vietas izvēlē un projektu uzsākšanā Bidgoščā un tās apkārtnē, tāpēc mēs visi esam gandarīti par abu šo investīciju īstenošanu. Zalando veiktās investīcijas ne tikai apliecina mūsu pilsētas un lielpilsētas Bidgoščā lielo potenciālu attīstīt mūsdienīgus projektus loģistikas un noliktavu jomā, bet arī ļauj mums nostiprināt savas pozīcijas šo pakalpojumu vietējā tirgū," komentē Bidgoščas Reģionālās attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja Edita Vivatovska (Edyta Wiwatowska).

Izpildes centri Bidgoščā un Biała Blot ir Zalando papildu investīcijas Polijā, kas papildina telpas Gryfino (Štefina), Olštinēkā un Gluhovā (Lodzā).

Oriģinālais raksts ir pieejams šeit.