World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт Новини

Вперше Amazon пропонує клієнтам можливість купити зараз, а заплатити пізніше.

Завдяки новому партнерству покупки можна розбити на менші платежі. Деякі клієнти Amazon у США тепер можуть скористатися опцією "купити зараз, заплатити пізніше".

Amazon співпрацює з Affirm, щоб надати нову опцію для покупок на суму від 50 доларів, що дозволяє клієнтам оплачувати покупки щомісячними платежами.

Buy Now, Pay Later (BNPL) - це індустрія, що бурхливо розвивається, особливо серед молодих покупців, які віддають перевагу цій опції перед використанням кредитних карток.

Чи змінить додавання BNPL до Amazon динаміку ринку? Чи зробить це молодих покупців більш відкритими до витрачання грошей на дорогі товари?

Сама по собі оплата частинами не є чимось новим, вона вже роками пропонується в магазинах великих товарів, таких як побутова техніка та меблі, але на Amazon вона з'явилася нещодавно.

Оплата кредитною карткою - ще один спосіб отримати подібні послуги, але молодші представники покоління Z надають перевагу новим послугам BNPL.

Однією з причин є те, що деякі компанії нараховують нульові відсотки за розстрочку. Affirm заявила, що за деякі кредити, які вона надає клієнтам Amazon, нараховуватимуться відсотки, тоді як інші будуть безвідсотковими. Ті, хто виріс на миттєвому задоволенні від розваг на вимогу та доставки в той же день, є ідеальною аудиторією для кредитів, які, здавалося б, не мають жодних недоліків.

Детальніше читайте тут*