World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Що таке 3PL?

Якщо ви займаєтеся електронною комерцією, виконання замовлень є невід'ємною частиною вашого бізнесу. У міру зростання вашого бізнесу ви можете виявити, що виконання замовлень клієнтів власними силами більше не є можливим.

У цей момент вам потрібно розширити свою стратегію виконання замовлень; для багатьох компаній це означає передачу виконання замовлень на аутсорсинг сторонній логістичній компанії (3PL).

Логістика третьої сторони (або 3PL) означає аутсорсинг логістичних процесів електронної комерції, включаючи управління запасами, складування та виконання замовлень. 3PL-провайдери дозволяють продавцям електронної комерції досягати більшого, маючи інструменти та інфраструктуру для автоматизації виконання роздрібних замовлень.

Ми точно не знаємо, хто ввів термін "логістика третьої сторони", але компанії почали схилятися до аутсорсингу вхідних і вихідних логістичних послуг третім сторонам у 1970-х і 80-х роках.

З появою і зростанням електронної комерції в 1990-х і 2000-х роках термін 3PL став повсюдним, а 3PL-компанії розширили спектр своїх послуг. Інтеграція складських і транспортних послуг у ланцюг поставок стала тим, що ми зараз називаємо логістикою третіх сторін.