World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

Walmart e-com ASV

Neskatoties uz tūkstošiem veikalu, nepārspējamu zīmola atpazīstamību un praktiski neierobežotiem resursiem, Walmart vēl nesen e-komercijas jomā bija maz ietekmes.

Pēc Jet.com iegādes 2016. gadā Walmart pilnībā mainīja savu e-komercijas stratēģiju. Tas notika, nevis attīstot un attīstot Jet.com zīmolu, bet gan pateicoties Jet.com komandai, ko vadīja Marks Lohrs (Mark Lohr), kurš uzņēmās atbildību par Walmart e-komerciju.

Walmart tiešsaistes tirgus tagad ir atdzimis pēc vairāku gadu stagnācijas kopš tā darbības uzsākšanas 2009. gadā, un tā bāze ir palielinājusies līdz 93 000 pārdevēju. Walmart nesniedz informāciju par to, cik lielu daļu no kopējā tiešsaistes pārdošanas apjoma veido pārdevēji, kas strādā šajā tirgū, taču ir skaidrs, ka tirgus attīstība ir svarīga Walmart kopējās e-komercijas stratēģijas daļa.

Walmart.com katru mēnesi apmeklē 389 miljoni cilvēku no ASV, kas veido 95 % no visas globālās datplūsmas. Tā daļa tiešsaistes mazumtirdzniecības apgrozījumā ASV ir 5,3 %, kas ir otrā (bet ļoti tālu) aiz Amazon 40 % daļas. Tiek lēsts, ka Walmart tiešsaistes pārdošanas apjoms ir 50 miljardi ASV dolāru.

Pārdošana Walmart vietnē ir paredzēta ASV uzņēmumiem, lai gan nesen tika atļauts piedalīties aptuveni simts Ķīnas pārdevējiem. Jauno pārdevēju apstiprināšanas process aizņem līdz trim nedēļām, un Walmart pieprasa, lai pirms saraksta apstiprināšanas tiktu ielādēti vismaz 10 % pārdevēja preču.

Neraugoties uz augstākiem šķēršļiem iekļūšanai Walmart, katalogu kvalitātes kontrole un pārdevēju atbalsts var būt vājš, radot haosa sajūtu tirgū no pārdevēja viedokļa.

Vairāk lasiet šeit*