World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

Spartoo: Eiropas modes tirgus

Spartoo specializējas apģērbu un apavu jomā, taču piedāvā arī šādas kategorijas: rotaslietas, mājas apģērbu un skaistumkopšanas preces.

Spartoo pārdod 20 valstīs, tostarp Ķīnā.

1)Pašlaik tie pārdod vairāk nekā 7000 zīmolu un vairāk nekā 350 000 modeļu. Un, lai nodrošinātu lielāku daudzveidību, vairāk klientu.

2)Spartoo ir savs FBA pakalpojums Toobone. Ikviens, kurš pārdod tirdzniecības vietās, noteikti zina, cik svarīgi un izdevīgi ir nodrošināt uzglabāšanas un loģistikas pakalpojumus;

3)Sūtījumu skaits pārsniedz 3 miljonus sūtījumu gadā.

4)Viņi ir atbildīgi par klientu apkalpošanu katrā valstī, viņiem ir arī reklāmas pakalpojums.

Krāpšanas gadījumā viņi uzņemas visus riskus un izdevumus.

Dažas īpašības un svarīgi punkti, kas jāņem vērā, pirms sākat tirgoties  Spartoo.

1)Pirmkārt, tas, ka viņi sasniedz tik daudz valstu, bet nevajag pārāk uztraukties. Pirmā lieta, kas jums jāzina, ir tā, ka jums nevajadzētu sākt tirdzniecību citā valstī, kamēr neesat pienācīgi izveidojis veikalu savā valstī.

 2)Tālāk jums vajadzētu noskaidrot, kuras valstis jūs visvairāk interesē. Galvenās valstis, kurās Spartoo pārdod visvairāk, ir Francija, Itālija un Spānija. Vācija varētu ieņemt ceturto vietu, bet, kā zināms,  šajā valstī ir daudz atdeves. Tāpēc izlaidīsim to un nākamajā rindā ieliksim Portugāli.

 3)Tāpēc veiciet izpēti, kurās valstīs ieiet, atkarībā no tā, kādas preces jums ir, to izmēra un daudzuma, kā arī no tā, cik konkurētspējīgas ir jūsu cenas, jo jums nāksies segt lielas piegādes izmaksas.

 4)Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā: jūs varat sākt tirdzniecību jebkurā valstī, kurā vēlaties, bet katrā no tām jums pašiem būs jārūpējas par sava preču kataloga tulkošanu. Un labs tulkojums ir gandrīz tikpat svarīgs kā labs produktu tēls. Cik daudz pircēju tiks zaudēti sliktas tulkojuma kvalitātes dēļ?

 5) Spartoo nav nekādu reklāmas pakalpojumu, izņemot pāris informatīvos biļetenus un līdz šim neko citu.