World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Що таке ACoS?

Я часто отримую претензії щодо реклами та термінології Amazon, і одне з найпоширеніших запитань - "Що таке ACoS?". ACoS - це те, скільки ви витрачаєте на рекламу на кожен долар доходу, який ви отримуєте. Його також можна розглядати як відношення ваших витрат на рекламу до цільових продажів. Ви можете розрахувати ACoS за допомогою наступної формули: ACoS = загальні витрати на рекламу / загальні продажі.

Розуміння рекламних абревіатур є важливим, оскільки ці інструменти вимірювання можна використовувати, щоб вжити заходів щодо кампаній для досягнення ваших рекламних цілей. Ці цілі можуть бути різними, якщо ви новий бренд, який прагне збільшити кількість показів і залучити більше клієнтів Amazon, які побачать рекламу вашого продукту, або якщо ви перебуваєте на іншому етапі життєвого циклу реклами продукту і просто хочете повернути свої витрати на рекламу за рахунок конверсій продажів. У цій статті блогу ми розглянемо різні способи вимірювання реклами на Amazon, зокрема показники показів та конверсії.

Що таке показ в рекламі на Amazon?

Якщо ви новачок на ринку Amazon, важливо переконатися, що покупці знають про існування вашого продукту. Кожен раз, коли клієнт бачить рекламу вашого продукту, що відображається на Amazon через рекламу Amazon, це зараховується як показ. Покази - це найкращий спосіб виміряти, скільки потенційних клієнтів побачили рекламу вашого продукту. Покази не вимірюють, скільки людей натиснули на ваше оголошення або відвідали вашу детальну сторінку. Якщо ваша мета - підвищити обізнаність про ваші товари на Amazon, аналізуйте показники показів та оптимізуйте кампанії, коригуючи витрати бюджету кампанії та ключові слова, які приносять найбільше показів.

Як виміряти ефективність рекламної кампанії на Amazon?

Вимірювання ефективності рекламної кампанії на Amazon важливе, оскільки ви можете бачити віддачу від ваших витрат на рекламу на Amazon. Коли показується оголошення, клієнт натискає на нього, а потім купує товар, це вважається конверсією або продажем товару, пов'язаним з оголошенням. Ви перетворили неплатоспроможного клієнта за допомогою оголошення на платоспроможного. Ось приклад результатів потенційної рекламної кампанії. Ви запускаєте оголошення, яке генерує 100 000 показів (кількість переглядів оголошення), що призводить до 10 000 кліків на оголошення про товар, в результаті чого відбувається 1 000 конверсій (продаж товару). Розуміння воронки і метрик, через які проходить клієнт Amazon від показу оголошення до конверсії і продажу товару, допомагає визначити ефективність рекламної кампанії на Amazon, яка вимірюється за допомогою ACoS і RoAS.

Що таке ACoS і що таке RoAS?

ACoS та RoAS - це показники ефективності повернення продажів від витрат на рекламу. ACoS розшифровується як Advertising Cost of Sales (ACoS) і являє собою відсоток прямих продажів, отриманих від рекламної кампанії, який розраховується шляхом ділення витрат на кампанію на продажі, отримані під час кампанії. Формула для розрахунку ACoS: ACoS = Витрати/Продажі. Використовуючи наведений вище приклад зі 100 000 показів, що призвели до 10 000 кліків, ми отримаємо 1 000 клієнтів, які заплатили. Припустимо, що продукт коштував 50 доларів і ви платили 50 центів за клік.

Аналізуючи ACoS, ви можете порівняти кампанії, щоб побачити, яка з них є найбільш ефективною. Нижчий показник ACoS вказує на те, що ви витрачаєте менше грошей, щоб отримати більше продажів, а вищий ACoS означає, що ви витрачаєте більше грошей, щоб отримати менше продажів. Нижчий ACoS краще, ніж вищий ACoS, щоб оптимізувати максимальну віддачу від ваших рекламних витрат на Amazon.

Іншим показником ефективності рекламних витрат є рентабельність рекламних витрат (Return on Advertising Spend, RoAS). RoAS є зворотною величиною до ACoS і являє собою індекс (мультиплікатор) продажів відносно витрат. RoAS розраховується наступним чином: RoAS = Продажі / Витрати. Рекламодавці можуть використовувати RoAS як ще один показник для порівняння ефективності кампаній і ключових слів. Чим вищий RoAS, тим ефективніше витрачаються рекламні кошти для повернення продажів; чим нижчий RoAS, тим менш ефективно витрачаються рекламні кошти для повернення продажів. Використовуючи той самий приклад, ось як розраховується RoAS.

Існує багато способів оцінити рекламу на Amazon. Якщо ви новачок на ринку, показники показів і трафіку можуть бути одними з тих, на яких ви зосереджуєтесь, намагаючись привернути якомога більше уваги до своїх нових продуктів. Якщо ви домінуєте у своїй категорії і маєте зрілий бренд, оптимізація для конверсій дозволить вам генерувати більше продажів у прибутковий і стабільний спосіб, або ж ви можете зосередитися більше на показах, ніж на конверсіях і продажах під час запуску нового продукту. Незалежно від того, на яких показниках ви зосереджуєтесь в Amazon Advertising, знання термінів і їхнього значення є важливим для оптимізації ваших кампаній для досягнення ваших цілей в Amazon Advertising.