World e-Com Блог|UA

Zalando - це блок модного ритейлу

Компанія Zalando була заснована у 2008 році в Берліні, Німеччина, і зараз продає товари для моди та стилю життя по всій Європі. Щомісячна відвідуваність сайту становить 119 мільйонів відвідувачів по всьому світу, 94% з яких припадає на розвинені європейські країни (за винятком Великої Британії), такі як Німеччина, Італія, Польща, Бельгія, Данія, Австрія, Норвегія та багато інших.

Zalando розпочинав свою діяльність як роздрібний продавець, але з 2013 року, наслідуючи китайську модель, перетворився на маркетплейс, де інші бренди та роздрібні продавці також можуть продавати товари напряму споживачам. Як і Amazon, Zalando ставить логістику та частку ринку вище за прибутковість: у 2019 році дохід компанії склав 6,5 млрд євро, а рентабельність - 3,5%. Компанія має шість складів у Німеччині та Польщі.

Підприємства можуть продавати товари на Zalando через партнерську програму. Вона має суворі критерії відбору учасників, зокрема, наявність присутності в Інтернеті та профілю в Instagram. Продавці повинні пропонувати безкоштовну доставку та повернення, а також приймати повернення протягом 100 днів з моменту покупки.

Zalando продовжує впроваджувати інновації, співпрацюючи з фізичними ритейлерами, розширюючись в інших країнах, додаючи нові категорії та відкриваючи власні магазини.

Як загальноєвропейський ритейлер моди, який продовжує швидко зростати, Zalando представляє привабливий ринок для відомих брендів, що продають одяг, взуття, аксесуари, спортивні товари та товари для краси.

Читайте більше тут*