World e-Com Блог|UA
Новини

Ecosistant розширює свою консультаційну службу, щоб відповідати новим екологічним законам ЄС.

Ecosistant, консалтинговий стартап з Німеччини, що надає послуги з переробки відходів, пропонує додаткові рекомендації для інтернет-магазинів модного одягу. Послуга є відповіддю на нові закони про переробку, прийняті Європейським Союзом. Окрім пакувальних матеріалів та електроніки, компанія тепер консультує і щодо текстильних відходів.

Німецький стартап Compliance as a Service (CaaS) був заснований минулого року і пропонує консультації онлайн-продавцям у Європі. Їхні послуги є прямою відповіддю на додаткові закони про переробку текстилю, прийняті Європейським Союзом (ЄС). Наразі всі країни-члени ЄС мають створити схеми роздільного збору та переробки текстильних відходів до 2025 року. Мета - покращити обіг в індустрії моди.

Нові закони для текстильних відходів.

У Франції інтернет-магазини, які продають одяг, білизну чи взуття кінцевим споживачам, вже повинні сплачувати екологічний збір. Гігант електронної комерції Amazon оголосив, що з січня наступного року він перевірятиме, чи дотримуються роздрібні торговці французьких законів про текстильні відходи.

Швеція та Нідерланди розробляють подібні плани щодо так званої розширеної відповідальності виробника (ERP). Протягом двох років голландські виробники та роздрібні торговці одягом відповідатимуть за збір та переробку власної продукції. Ці правила також поширюються на інтернет-магазини.

Нові вимоги до упаковки.

На додаток до нових законів щодо майбутніх текстильних відходів, ЄС планує запровадити нові закони про упаковку пізніше цього року. Ці правила будуть спрямовані на зменшення кількості пакувального матеріалу, а також на збільшення можливості його переробки.

За словами Андреаса Ландеса, виконавчого директора Ecosistant, закони про роздільне збирання відходів у кожній країні можуть ускладнити роботу європейських ритейлерів одягу.

Розширена служба для відповідності вимогам

Послуги Ecosistant тепер охоплюють текстильне законодавство на додаток до законів про упаковку, електроніку, батареї та меблі. Клієнти отримують "всю важливу інформацію про дотримання вимог щодо утилізації у вигляді індивідуальних покрокових інструкцій", йдеться в пресрелізі. Згідно з їхнім вебсайтом, у компанії були сотні клієнтів із моменту їхнього запуску 2020 року.

Керуючий директор Ландес: "До сих пір закони про утилізацію текстильних виробів були актуальні тільки для інтернет-магазинів, які продають товари до Франції. Наш сервіс дає змогу власникам магазинів залишатися в курсі подій без додаткових досліджень, коли ми перебуваємо в очікуванні, що найближчими роками все більше країн застосовуватимуть ці правила".