World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Маркетплейс Aukro - Czech Allegro

Чеська компанія Aukro.cz була запущена як торгова платформа групою Allegro Group у серпні 2003 року після аналогічного успіху в Польщі: група захопила більше половини ринку онлайн-комерції. Спочатку бізнес у Чехії швидко зростав і розвивався, і за кілька років він уже був лідером ринку, в тому числі завдяки фінансовим можливостям материнської структури.

Однак після стрімкого зростання настав період занепаду, в тому числі через величезну конкуренцію. Наприклад, зараз у Чеській Республіці на 10 мільйонів населення припадає близько 40 000 інтернет-магазинів (найвищий показник на душу населення в Європі). Це не означає, що хтось працював краще за нас. Просто люди купували у різних продавців.

Загалом ринок електронної комерції в Чехії зростає на 30% на рік, а оборот електронної комерції досяг 6 мільярдів доларів.

Чеська електронна комерція стала однією з найрозвиненіших у світі завдяки величезній конкуренції на внутрішньому ринку. Її здатність персоналізувати та сегментувати клієнтів, маніпулювання даними та інші нові технології дозволяють виходити на ринки інших країн. Очікується, що чеський ринок електронної комерції продовжить зростати, а гравці в цьому сегменті будуть більш інноваційними, намагаючись залучити якомога більше клієнтів.

Aukro має в середньому 7 мільйонів відвідувачів на місяць; це 41-й найбільш відвідуваний сайт в країні (за даними SimilarWeb).