World e-Com Blogs|LV

Facebook Marketplace izpārdošanas un ikdienas piedāvājumi mazumtirgotājiem un zīmoliem

Facebook beidzot ir izveidojis tirgu, kurā uzņēmumi var pārdot tieši patērētājiem. Lūk, kā tas darbojas un kā sākt pārdošanu.

Vai Facebook Marketplace nav vietējais vietējais tirgus "patērētājs-patērētājam" (C2C)?

Jā, bet tikai 50 %. Pēc agrīniem panākumiem, kas gūti ar savu Marketplace, Facebook tagad palīdz zīmoliem un mazumtirgotājiem pārdot arī Facebook Marketplace. Šajā rakstā galvenā uzmanība pievērsta Facebook Marketplace for Business, tiešsaistes tirgum, kas pieejams tieši Facebook lietotnē un ļauj lietotājiem atrast un iegādāties produktus tieši no Facebook, nepārvirzot no sociālo tīklu platformas uz mazumtirgotāja tīmekļa veikalu. Mēs sagaidām, ka tas kļūs par galveno tiešsaistes iepirkšanās kanālu autorizētiem tālākpārdevējiem un zīmolu īpašniekiem.

Kāpēc man vajadzētu interesēties par Facebook Marketplace?

Vispirms jāatzīmē, ka Facebook Marketplace neiekasē maksu par piedāvājumiem vai komisijas maksu. Tas maina spēles noteikumus jebkurā gadalaikā un vēl jo vairāk ceturtajā ceturksnī, kad peļņas maržas parasti samazinās.

Turklāt Facebook Marketplace jau tagad ir ļoti populārs. Saskaņā ar paša Facebook datiem viens no trim Facebook lietotājiem ASV jau iepērkas, izmantojot Marketplace.

Facebook Marketplace piedāvā mazumtirgotājiem un zīmoliem:

personalizētu pieredzi. Facebook Marketplace ar jaudīgu atbilstības algoritmu virspusēji parāda pircējiem atbilstošus produktus, palīdzot jūsu uzņēmumam atrast pareizos klientus.

Organisku izplatīšanu. Marketplace pārdevēju produkti pircējiem tiks rādīti organiski. Tiem, kas vēlas papildu redzamību, to var izdarīt, izmantojot Facebook reklāmas, taču tas nav obligāti.

Nav jāmaksā par piedāvāšanu vai komisijas maksa. Mēs jau esam par to runājuši iepriekš, bet uzsvērsim to vēlreiz, jo tas ir ļoti svarīgi: Facebook Marketplace netiek piemērota nekāda maksa par piedāvāšanu vai pārdošanas komisijas maksa. Tas nozīmē lielāku peļņu no pārdošanas kanāla un iespēju piedāvāt atlaides Facebook Marketplace un Daily Deals.

Iedziļinoties produktu meklēšanas tēmā: saskaņā ar Kleiner Perkins interneta tendenču ziņojumu (Kleiner Perkins Internet Trends Report) produktu meklēšana notiek, izmantojot trīs galvenos kanālus:

  1. Amazon
  2. meklēšana (dominē Google)
  3. Citi (dominē sociālie kanāli, Facebook).

Atšķirībā no Amazon un Google Shopping Actions, kas ir galvenokārt uz meklēšanu balstīti e-komercijas kanāli, Facebook ir uz pārlūkošanu balstīts produktu meklēšanas kanāls, un tas nodrošina klientiem pazīstamu produktu meklēšanas pieredzi.

vairāk lasīt šeit*