World e-Com Blogs|LV

Zalando tiešsaistes veikalā tagad pārdod Apple un Beats produktus

Zalando vēlas kļūt ne tikai par modes mazumtirgotāju, bet arī par  dzīvesstila platformu. Apple un Beats ir pirmais solis ceļā uz šo jauno tēlu. Iepriekš e-komercijas gigants paplašināja savu produktu klāstu, iekļaujot skaistumkopšanas produktus.

Piecas Eiropas valstis

Gaišierīces tiks pārdotas Austrijā, Vācijā, Francijā, Itālijā, Francijā un Šveicē. Beats produkti būs pieejami tirdzniecībā no 1. februāra, bet Apple produkti - no rītdienas. Starp tiem nebūs telefonu, planšetdatoru vai datoru. Tomēr Apple Watch un AirPods ir daļa no pārdošanas sākuma. Produkti tiks pārdoti Austrijā, Francijā, Itālijā, Šveicē, Francijā un Vācijā.

Mode un dzīvesveids.

Varētu sagaidīt, ka šie produkti tiks pārdoti elektronikas veikalā, nevis modes platformā Zalando. Tomēr šī uzsākšana ir daļa no uzņēmuma virzības uz vairāk dzīvesstila precēm.

"Mēs Zalando uzskatām, ka mode un tehnoloģijas ir cieši saistītas," par vietnes vīriešu apģērbu kategoriju saka viceprezidents Andreas Redls. "Valkājamie un tehnoloģiju aksesuāri, piemēram, austiņas, viedpulksteņi vai tālruņu futrāļi, ir kļuvuši par modes precēm, kas papildina cilvēku individuālo stilu. Piedāvājot vispieprasītākās valkājamās tehnoloģijas, mēs esam soli tuvāk savas vīzijas īstenošanai - kļūt par modes un dzīvesveida atskaites punktu mūsu klientiem."

Skaistuma kategorija.

Pašlaik Zalando galvenokārt piedāvā modes preces, tostarp apģērbu, apavus, aksesuārus un skaistumkopšanas produktus. Pēdējā minētā kategorija tika ieviesta pavisam nesen, 2018. gadā uzsākot darbību Vācijā, Polijā un Austrālijā. Gadu vēlāk skaistumkopšanas segments pārcēlās uz septiņām citām Eiropas valstīm.

Skaistumkopšanas kategorija tika ieviesta pavisam nesen, 2018. gadā.

Tolaik, pēc Zalando datiem, 3 no 5 pircējiem savam tiešsaistes grozam pievienoja gan modes, gan skaistumkopšanas produktus. Vēl nav zināms, vai tehnoloģiju sīkrīki kļūs par nākamo populāro kategoriju platformā.

|Mūsu oriģinālais raksts ir pieejams šeit.