World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Маркетплейси в Індії

Незважаючи на свій розмір, Індія наразі є невеликим ринком електронної комерції. Дохід від роздрібної торгівлі в Інтернеті становить близько 30 мільярдів доларів на рік, що становить трохи більше 3% від загального обсягу роздрібних продажів. Мережі доставки є фрагментованими, а доступ до Інтернету може бути повільним, особливо в сільській місцевості.

Однак Індія має всі шанси стати наступним Китаєм, як за кількістю населення, так і за темпами економічного розвитку. Очікується, що нинішнє населення Індії, яке становить 1,37 мільярда осіб, перевищить населення Китаю і стане найбільшим у світі близько 2027 року.

Демографічна ситуація в Індії є більш сприятливою, ніж у Китаї, оскільки в ній переважає молодь, яка буде рушійною силою економічного зростання в найближчі десятиліття. Наразі вона є шостою за величиною економікою світу, але може стати третьою за величиною вже у 2026 році, поступаючись лише Китаю та Сполученим Штатам.

Окрім того, що молоді індійці є найбільшою демографічною групою, вони частіше роблять покупки онлайн, розмовляють англійською мовою і живуть у містах з добре розвиненою мережею доставки. На цьому тлі очікується, що електронна комерція в Індії зростатиме на 30% на рік і досягне 200 мільярдів доларів до 2026 року.

Індія більш відкрита для західного бізнесу, ніж Китай, але вона обмежує іноземні інтернет-магазини моделлю маркетплейсу, де працюють лише сторонні продавці. Це робить маркетплейси з власними роздрібними операціями, такі як Amazon, більш конкурентоспроможними в Індії, ніж будь-де в світі.

Amazon (загальний) - 323,3M2
Flipkart (загальний) - 230,5M3
Snapdeal (загальний) - 50,8M4
Myntra (Мода) - 44.3M5
Shopclues (загальний) - 8.7M6
Paytm Mall (загальний) - 3.2M7
Pepperfly (товари для дому) - 2.6M
Limeroad (мода) - 2.4M