World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Walmart в електронній комерції США

Незважаючи на тисячі магазинів, неперевершену впізнаваність бренду і практично необмежені ресурси, Walmart донедавна мало впливав на електронну комерцію.

Після придбання Jet.com у 2016 році Walmart повністю змінив свою стратегію електронної комерції. Це відбулося не шляхом розвитку та зростання бренду Jet.com, а шляхом призначення команди Jet.com на чолі з Марком Лором відповідальною за електронну комерцію в Walmart.

Онлайн-ринок Walmart омолодився після багатьох років стагнації з моменту його запуску в 2009 році, а його база зросла до 93 000 продавців. Walmart не повідомляє, який відсоток від загального обсягу онлайн-продажів припадає на продавців, що працюють на маркетплейсі, але очевидно, що розвиток маркетплейсу є важливою частиною загальної стратегії електронної комерції Walmart.

Walmart.com щомісяця відвідують 389 мільйонів людей зі США, що становить 95% всього світового трафіку. Його частка в роздрібних онлайн-продажах США становить 5,3%, що є другим (але дуже далеким) показником після частки Amazon (40%). Онлайн-продажі Walmart оцінюються в 50 мільярдів доларів.

Продажі Walmart зосереджені на американських компаніях, хоча нещодавно близько сотні китайських продавців були допущені до участі. Процес затвердження нових продавців займає до трьох тижнів, і Walmart просить завантажити щонайменше 10 відсотків товарів продавця до того, як його лістинг буде затверджено.

Незважаючи на високі бар'єри для входу на Walmart, контроль якості каталогу та підтримка продавців можуть бути слабкими, що створює відчуття хаосу на ринку з точки зору продавців.

читайте більше тут*