World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

Eiropas tiešsaistes tirdzniecības vietas

Vietējie Eiropas tirgi galvenokārt pārdod preces savos tirgos un dažkārt arī vairākās kaimiņvalstīs. Tomēr ir divas Eiropas tirdzniecības vietas (izņemot Zalando), kas ievērojami pārdod preces vairākās ES valstīs, un vēl trīs ASV tirdzniecības vietas, kas pārdod preces visā Eiropā.

Francijas tirgus ManoMano pārdod mājsaimniecības preces pircējiem Francijā, Itālijā, Spānijā un Vācijā, un tā kopējais apmeklējumu skaits Eiropā ir 26 miljoni mēnesī. Vislielākais apmeklējumu skaits ir Francijā - 49 % no kopējā ManoMano apmeklējuma, Itālijā - 23 % un Spānijā - 16 %.

Arī Francijas uzņēmums Spartoo pārdod apģērbus, apavus un aksesuārus Francijā, Spānijā, Itālijā, Portugālē, Nīderlandē, Grieķijā un Čehijā, un tā mēneša apmeklētāju skaits Eiropā ir 7,5 miljoni. Arī šajā gadījumā Francija veido 45 % no Spartoo kopējā apmeklētāju skaita, bet pārējie apmeklētāji ir plaši izplatīti visā Eiropā.

Visbeidzot, Eiropā spēcīga klātbūtne ir arī ASV tirdzniecības vietām Etsy, Wish un Wayfair. Rokdarbu iepirkšanās vietni Etsy mēnesī apmeklē 16 miljoni apmeklētāju, impulsīvās iepirkšanās vietni Wish - 15 miljoni, bet mājokļa labiekārtošanas mazumtirgotāju Wayfair - 7 miljoni.

vairāk lasīt šeit*