World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Allegro - найкращий онлайн-маркетплейс у Польщі

Наразі на платформі розміщено понад 140 мільйонів пропозицій, з яких 93% складають нові продукти. Allegro - це фактично однонаціональний маркетплейс, 96% трафіку Allegro припадає на Польщу. Польща має відносно невелике населення (38 мільйонів осіб) і лише нещодавно стала розвиненою економікою, але Allegro має 20 мільйонів клієнтів і 200 мільйонів відвідувань на місяць. Це робить його третім за величиною маркетплейсом в Європі. У порівнянні з eBay, трафік Allegro еквівалентний більш ніж 50% трафіку п'ятнадцяти європейських сайтів eBay разом узятих.

Allegro була заснована в 1999 році і протягом останніх двадцяти років купувалася і продавалася низкою інтернет-груп. Наразі вона належить консорціуму інвестиційних фондів на чолі з Permira. У жовтні 2020 року Allegro оголосила про IPO своїх акцій на Люксембурзькій фондовій біржі.

Наслідуючи модель eBay, Allegro є чистим онлайн-майданчиком і не продає товари самостійно. Сьогодні він налічує 117 000 продавців і 164 мільйони пропозицій. Це п'ятнадцятий за величиною онлайн-майданчик у світі. Якщо говорити про однокористувацькі онлайн-маркети, то лише PayPay Mall, Taobao і Flipkart є більшими, і вони базуються в набагато більших азійських країнах - Японії, Китаї та Індії. Allegro - це справді феномен.

Маркетплейс Allegro охоплює все: від електроніки, моди та продуктів харчування до транспортних засобів, предметів мистецтва та промислових товарів. Програма лояльності під назвою "Allegro Smart!" заохочує до повторних покупок. Покупцям доступне фінансування, а протягом року проводиться низка фестивалів шопінгу (наприклад, Amazon's Prime Day).

Allegro пропонує процес самореєстрації, але іноземні компанії зобов'язані завантажити документи про реєстрацію компанії. Оскільки ринок є висококонкурентним, продавцям доведеться конкурувати за ціною та швидкістю доставки, якщо тільки вони не мають унікальних продуктів, які користуються високим попитом у польських споживачів.

читати більше тут*