World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

Eksporta padomi eksportam uz Eiropu

1️⃣ Eksportēt no Krievijas  uz Eiropu var ne tikai valsts iestādes un lielas korporācijas - MVU ir lieliskas iespējas palielināt pārdošanas apjomus, eksportējot. Ņemot vērā MVU lielumu, vienīgā ienesīgā eksporta iespēja ir pārdošana, izmantojot tirdzniecības vietas.

2️⃣ Lielus pārdošanas apjomus iespējams sasniegt tikai slēgtās tirdzniecības vietās. Atvērtās tirdzniecības vietās, piemēram, eBay, Etsy, Amazon, ir liela tīmekļa vietņu apmeklētība, taču tas ir saistīts ar lielu konkurenci. jo šajās tirdzniecības vietās jebkurš uzņēmums vai pat privātpersona var reģistrēt tirgotāja kontu, jo privātpersonām vai kontergentiem nav pārbaudes procesa un zīmola apstiprināšanas process tajās ir nomināls process. Atklātajos tirgos klienti nāk, lai iegādātos lētākos produktus, savukārt slēgtajos tirgos klienti galvenokārt nāk pēc dārgām, augstas kvalitātes precēm un ir gatavi par tām pārmaksāt.

3️⃣ Lai veiktu tirdzniecību Eiropas slēgtajos tirgos, jums nav jāizveido juridiska persona Eiropā. Veicot efektīvu juridisko darbu, slēgtajos tirgos ir iespējams veikt lielus pārdošanas apjomus.

4️⃣ Eksportējamās preces vienības RRP (ieteicamā mazumtirdzniecības cena) ir ieteicama no 30 euro, lai segtu loģistikas izmaksas, kas saistītas ar piegādi galapatērētājam.

5️⃣ Veiksmīgai pārdošanai slēgtajos tirgos atmaksājas, ja produkti nekad nav iztrūkstoši, un atmaksājas, ja ir labs produktu dziļums, nevis produktu platums. Produktu režģa dziļums ir svarīgāks par tā platumu, jo Eiropas tirgos vietnes barības padeves algoritms produktus ar lielāku atlikuma krājumu rāda augstāk barības padevē nekā produktus ar mazāku atlikuma krājumu.