World e-Com Blogs|LV

10 Amazon produktu saraksta dizaina padomi, kas palielina pārdošanu (1. daļa)

Nav noslēpums, ka Amazon ir milzīgs tirgus, kurā katru mēnesi iepērkas simtiem miljonu pircēju. Tas viss tāpēc, ka Amazon ir izdevies izveidot neticami izsmalcinātu platformu ar iebūvētu lojālu auditoriju, kas vienmēr ir gatava iepirkties.

Taču neatkarīgi no tā, vai esat veiksmīgs zīmols vai populārs e-komercijas pārdevējs, ja klienti var ātri atrast un pārlūkot jūsu produktus Amazon, jūsu uzņēmums noteikti izceļas konkurentu vidū. Pieliekot pūles, lai attīrītu un uzraudzītu savus Amazon piedāvājumus, jūs varat proaktīvi sekot līdzi saviem krājumiem, reaģēt uz problēmām un nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Amazon saraksts ir lapa ar informāciju par katru Amazon veikalā pārdoto produktu. Amazon sarakstā parasti ir iekļauta būtiska informācija par produktu, piemēram, nosaukums, apraksts, cena, attēli un atsauksmes.

Mazumtirgotājiem ir svarīgi, lai viņu Amazon piedāvājums būtu pareizs, jo tam ir liela nozīme klienta lēmumā iegādāties produktu vai nē. Labi optimizēts Amazon produktu saraksts var palīdzēt produktam izcelties citu līdzīgu produktu vidū, vairot uzticību un palielināt pārdošanas apjomus.

Kas man jāiekļauj Amazon produktu sarakstā?

Amazon produktu sarakstus veido seši galvenie elementi vai sastāvdaļas: nosaukums, attēli, apraksts, funkcijas, atsauksmes un vērtējumi. Pareizi izmantoti, šie elementi var palīdzēt zīmoliem ievērojami izcelties Amazon dinamiskajā tirgū.

1. Produkta nosaukums

Produkta nosaukums bieži ir pirmais, ko potenciālais klients pamana jūsu sarakstā, tāpēc ir tik svarīgi, lai jūsu nosaukums būtu labi pārdomāts un piesaistītu uzmanību. Vairumam produktu kategoriju Amazon ļauj izmantot līdz 200 rakstzīmēm vienā nosaukumā, taču 100-150 rakstzīmju, iespējams, būs pietiekami, lai nodrošinātu vislabāko veidu, kā iesaistīt klientus.

2. Produktu fotoattēli

Tas varētu būt pats acīmredzamākais, taču jūsu produktu attēliem jābūt kvalitatīviem, ja cerat pārvērst klikšķus par klientiem. Labākie Amazon pārdevēji savos sarakstos parasti iekļauj piecus līdz astoņus attēlus, lai gan seši attēli šķiet pietiekams skaits, kas informē, nevis pārņem jūsu lapas apmeklētājus.

3. produkta apraksts

Labākie produktu apraksti apvieno radošumu un atslēgvārdu optimizāciju, lai uzlabotu jūsu klasifikāciju un palielinātu konversijas rādītājus. Šiem aprakstiem var būt milzīga ietekme uz klienta priekšstatu par jūsu produktu(-iem), un tie var pārliecināt, kāpēc viņam vajadzētu iegādāties tieši jūsu zīmolu, nevis sekot līdzi konkurentu piedāvājumam.

4. produkta īpašības

Produkta funkcionalitāte parasti tiek attēlota kā marķieri, kas ir daudz vienkāršāk un vieglāk lasāmi nekā lieli teksta bloki. Lielākā daļa mazumtirgotāju katram produktam izmanto aptuveni piecus saraksta elementus, lai patiešām izceltu tā galvenās īpašības vai priekšrocības. Ieteicams iekļaut arī unikālus elementus, kas atšķir jūsu produktu no līdzīgiem pārdevējiem.

5. Produktu atsauksmes

Tā kā lielākā daļa tiešsaistes pircēju paļaujas uz lietotāju atsauksmēm, jums ir nepieciešams iegūt godīgu viedokli par jūsu produkta cenu, vērtību utt. Ja kāds ir ieinteresēts iegādāties no jūsu veikala, atsauksmju  par produktiem var būt  izšķiroša nozīme pirkuma veikšanā.

Turpinājums...