World e-Com Blogs|LV

Zalando ienākšana ielas apģērbu tirgū

Ja atrodaties ārpus Eiropas, iespējams, vēl neesat dzirdējuši par Zalando. Taču Eiropā tā ir mazumtirdzniecības gigants. Tās skaitļi, protams, ir pārsteidzoši. Zalando apkalpo 46 miljonus klientu 23 tirgos.

Līdz šim vīriešu apģērbu pozicionējums ir bijis plašs un eklektisks, aptverot visu, sākot no Moschino t-krekliem un beidzot ar klasisku piegriezumu. Tomēr pagājušajā nedēļā mazumtirgotājs paziņoja par fokusa maiņu.

"Zalando Street" plāno piedāvāt lielāku ekspozīciju un vietu savam augošajam ielas apģērbu zīmolu portfelim. Tajā būs iekļauti tādi ilggadēji atbalstītāji kā Carharrt WIP un The North Face. Taču tajā tiks iekļauti arī specializēti zīmoli no basketbola, skeitborda un āra aktivitāšu pasaules, tostarp Etnies, Santa Cruz, HUF un Obey.

Vīriešu apavu un aksesuāru mazumtirdzniecības nodaļas vadītājs Marius Brintrups uzskata, ka šis solis apliecina ielas apģērbu zīmolu dominanci visos vīriešu modes aspektos. "Mūsu mērķis ir būt par zīmolu, kas ļauj ikvienam klientam atrast sevi mūsu piedāvājumā. streetwear ir kļuvis par modes industrijas stūrakmeni un ir daļa no globālās kultūras," saka Marius.

Protams, tas ir arī ļoti konkurētspējīgs un piesātināts tirgus. Pēdējās desmitgades laikā neskaitāmi zīmoli, sākot no masu tirgus līdz pat augstākās klases modes zīmoliem, ir mēģinājuši pievienoties streetwear subkultūrām, lai iegūtu atpazīstamību. Un streetwear auditorija labākajā gadījumā var būt vienaldzīga pret jaunpienācējiem.

Šo izaicinājumu apzinās arī Zalando. Atbilde uz šo jautājumu būs cieša sadarbība ar šīs modes pārstāvjiem. "Streetwear ir daudzveidīgs subkultūru apvienojums," saka Brintrups. "Tāpēc mēs pieņemsim sadarbības veidu, kas ļaus mums sadarboties ar šīs kustības līderiem." Šim nolūkam viņa nesen pārdēvētajā Instagram kanālā tiks izvietots digitālais žurnāls, kurā aicināti piedalīties dažādi kultūras pārstāvji. "Mēs vēlamies runāt ar saviem klientiem pēc iespējas autentiskākā valodā," saka Brintrups.

Tuvākajā nākotnē Zalando pavēstīja, ka auditorija var sagaidīt "karstus piedāvājumus, ierobežotas tirāžas produktus" un vēl neizziņotus ekskluzīvus produktus. Viņa zīmolu saraksts arī paplašināsies, jo tajā tiks iekļauts plašāks nosaukumu klāsts. Brintrups norāda, ka mērķis ir kļūt par "sākumpunktu" vīriešu modes jomā.

vairāk lasīt šeit*