World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

FedEx прогнозує тривалий сплеск відправлень електронної комерції

FedEx очікує, що попит на її послуги з доставки електронної комерції залишатиметься високим у "осяжному майбутньому" після того, як спровокований пандемією сплеск онлайн-замовлень збільшив обсяги посилок на двозначні цифри.

FedEx та її конкурент UPS виграли від того, що під час пандемії коронавірусу споживачі частіше здійснювали покупки з дому, що призвело до припливу посилок з товарами для дому, святковими подарунками та іншими товарами. Але ажіотаж навколо електронної комерції також призвів до зростання витрат, що змусило логістичні групи вводити надбавки і підвищувати ціни.

Компанія FedEx повідомила, що середньоденний обсяг посилок у її наземному сегменті за три місяці до кінця лютого зріс на 25 відсотків у річному обчисленні. Сегмент експрес-доставки також обробив більше посилок, а середньоденний обсяг збільшився на 12%.

Фред Сміт, генеральний директор FedEx, заявив, що компанія очікує, що "попит на наші неперевершені рішення для електронної комерції та міжнародної експрес-доставки залишатиметься дуже високим в осяжному майбутньому".

"Значне поліпшення результатів третього кварталу підкреслює динаміку нашого бізнесу, який продовжував розвиватися в безпрецедентно піковий сезон", - додав Майкл Ленц, фінансовий директор компанії.

Загалом, результати третього кварталу виявилися кращими, ніж очікували аналітики, завдяки значному зростанню обсягів доставки всередині США та міжнародних пріоритетних послуг, а також подоланню зимових погодних умов у лютому, які зменшили операційний дохід на 350 мільйонів доларів США.

Зимові шторми вивели з ладу кілька великих об'єктів, в тому числі головний центр експрес-доставки FedEx в Мемфісі та інші в Індіанаполісі і Північному Техасі, повідомляє компанія.

Виручка за цей період зросла на 23% до $21,5 млрд. Аналітики очікували меншого зростання до $20 млрд.

Чистий прибуток підскочив до $892 млн з $315 млн в аналогічному кварталі минулого року. Компанія заробила $3,47 на акцію на скоригованій основі, в порівнянні з $1,41 минулого року і перевершивши прогноз аналітиків у $3,23.

Акції FedEx виросли більш ніж на 3 відсотки на позабіржових торгах.