World e-Com Блог|UA

Вихід Zalando на ринок вуличного одягу

Якщо ви живете за межами Європи, то, можливо, не чули про Zalando. В Європі, однак, це гігант роздрібної торгівлі. Його цифри, звичайно, вражають. Zalando має 46 мільйонів клієнтів на 23 ринках.

Досі позиціонування чоловічого одягу було широким і еклектичним, охоплюючи все - від футболок Moschino до класичного пошиття. Однак минулого тижня ритейлер оголосив про зміну фокусу.

"Zalando Street планує запропонувати більше експозиції та простору для свого зростаючого портфоліо брендів вуличного одягу. До нього увійдуть давні прихильники, такі як Carharrt WIP і The North Face. Але також будуть представлені спеціалізовані бренди зі світу баскетболу, скейтбордингу та активного відпочинку, серед яких Etnies, Santa Cruz, HUF та Obey.

Маріус Брінтруп, керівник відділу роздрібної торгівлі чоловічим взуттям та аксесуарами, розглядає цей крок як визнання домінування вуличних брендів у всіх аспектах чоловічої моди. "Ми прагнемо бути брендом, який дозволяє кожному покупцеві знайти себе в нашому асортименті, адже вуличний одяг став наріжним каменем модної індустрії і частиною світової культури, - каже Маріус.

Це також, звичайно, висококонкурентний і насичений ринок. За останнє десятиліття незліченна кількість брендів, від мас-маркету до преміум-моди, намагалися приєднатися до субкультури вуличного одягу, щоб здобути визнання. І аудиторія вуличного одягу в кращому випадку може бути байдужою до новачків.

Це виклик, який усвідомлює Zalando. Відповіддю на нього стане тісна співпраця з представниками цієї моди. "Вуличний одяг - це різноманітний сплав субкультур, - каже Брінтруп. "Тож ми будемо працювати у співпраці, яка дозволить нам працювати з тими, хто знаходиться на передовій цього руху". З цією метою в його нещодавно перейменованій стрічці в Instagram з'явиться цифровий журнал, до якого будуть запрошені різні культурні діячі. "Ми хочемо говорити з нашими клієнтами найбільш автентичною мовою", - каже Брінтруп.

У найближчому майбутньому Заландо дражнить, що аудиторія може очікувати на "гарячі пропозиції, лімітовані продукти" та ще не анонсовані ексклюзиви. Його список брендів також зростатиме, оскільки включатиме ширший спектр найменувань. Мета, за словами Брінтрупа, - стати "відправною точкою" для чоловічої моди.

Більше читайте тут*