World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

eMAG - Austrumeiropas tirdzniecības centrs

eMAG tika dibināts 2001. gadā kā interneta veikals, kas Rumānijā pārdod datorus un kancelejas preces. Tā ienāca Bulgārijas tirgū 2012. gadā un Ungārijas tirgū 2013. gadā, ātri iekarojot tirgus daļu.

Šodien eMAG pārdod visu veidu preces, tostarp elektroniku, sadzīves tehniku, pārtiku, modes preces, preces mājai, rotaļlietas un citas preces. Katru mēnesi eMAG apmeklē 28,1 miljons cilvēku no vietējā tirgus Rumānijā un gandrīz 6 miljoni cilvēku no Ungārijas un Bulgārijas. Ņemot vērā, ka kopējais iedzīvotāju skaits ir tikai 36 miljoni, eMAG šajās valstīs dominē e-komercijas jomā.

Tirgū eMAG ir vairāk nekā 20 000 pārdevēju un 11 miljoni produktu. Tas ir atvērts (nereglamentēts tirgus) Pārdevēju reģistrācija ir bezmaksas, un tajā var piedalīties starptautiski uzņēmumi. Jauniem pārdevējiem un jauniem preču sarakstiem tiek piemērots pārbaudes process.

Tāpat kā citi tirgi, eMAG uzrauga pārdevēju darbību un sniedz ikmēneša ziņojumus par galvenajiem rādītājiem. Papildu programma "Kontu partneri" sniedz konsultācijas par pārdošanu par aptuveni 50 ASV dolāriem mēnesī.

Rumānijā eMAG ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 31 miljons apmeklētāju, un šim tirgum ir vietnes arī Ungārijā, Polijā un Bulgārijā.

vairāk lasīt šeit*