World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

eBay в США

eBay - другий за популярністю онлайн-маркетплейс у США з 689 мільйонами відвідувань на місяць. На США припадає 41% світового трафіку eBay, що лише трохи більше, ніж у Amazon (38%).

Глобальний валовий обсяг товарів (GMV) eBay у 2020 році становитиме 100 мільярдів доларів, отже, GMV у США становитиме приблизно 41 мільярд доларів, якщо припустити, що продажі пропорційні рівню трафіку.

eBay розпочав свою діяльність у 1995 році, і його бізнес швидко зростав у перші роки загального поширення Інтернету та буму доткомів. Компанія була популярною на фінансових ринках завдяки своїй суто технологічній бізнес-моделі, яка не потребувала фізичних запасів чи дорогих складів.

Частка eBay в роздрібних онлайн-продажах у США оцінюється лише в 4,7 відсотка, що значно відстає від давнього конкурента Amazon, частка якого становить близько 40 відсотків. Всі ранні сильні сторони eBay зараз здаються слабкими сторонами, оскільки піонера електронної комерції стримують застарілі уявлення і хаотичний ринок, який чинить опір спробам стандартизувати інформацію про товари і забезпечити послідовну доставку та обслуговування клієнтів.

читайте більше тут*