World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Bol - найбільший онлайн-ритейлер у Нідерландах

Bol.com був заснований у 1999 році німецькою медіакомпанією Bertelsmann і, як і Allegro, за ці роки змінив кількох власників. У 2012 році його придбала голландсько-бельгійська мережа супермаркетів Ahold Delhaize і відтоді він залишається частиною групи. Bol.com розпочав свою діяльність як роздрібний продавець власних товарів, а в 2011 році додав онлайн-маркетплейс.

Bol.com фактично є двонаціональним торговим сайтом, 97% користувачів якого проживають у Нідерландах та Бельгії. Хоча сукупне населення цих країн становить лише 29 мільйонів, bol.com має 76 мільйонів відвідувань щомісяця від своїх 11 мільйонів активних клієнтів. Хоча Нідерланди та Бельгія є невеликими країнами, вони є багатими країнами з високим рівнем онлайн-покупок.

Bol.com стверджує, що 35 000 підприємств продали товари через сайт, і 23 мільйони товарів доступні для покупки в таких категоріях, як книги, музика, електроніка, іграшки, мода, DIY та автозапчастини. Це ринок на основі каталогу, тому продавцям потрібно лише вказати UPC та цінову пропозицію, якщо товар вже є в каталозі. Тут немає щомісячної плати, лише комісія за продані товари.

Щоб продавати на bol.com, компанія повинна бути зареєстрована в Нідерландах або Бельгії, але є постачальники послуг, які можуть допомогти продавцям зареєструватися без цього. Bol.com має власну мережу доставки, якою продавці можуть користуватися так само, як і Amazon FBA.

читайте більше тут*