World e-Com Blogs|LV

Kases vienkāršošana ar Alexa prasmi un Amazon Pay

Amazon Pay, kas ļauj klientiem izmantot Amazon informāciju, lai veiktu pirkumus trešo pušu vietnēs, iesaka tiešsaistes mazumtirgotājiem izveidot Alexa prasmes savam veikalam. Tas klientiem var vienkāršot izrakstīšanos, ļaujot viņiem izmantot balss komandas, lai veiktu pasūtījumu.

Septembrī rakstījām, ka Amazon Pay prezentēja Checkout v2 versiju, kas nodrošinās ātrāku un drošāku reģistrēšanos. Uzņēmums uzskata, ka Checkout v2 ar uzlabotu izrakstīšanās dizainu var palielināt konversijas rādītājus par 35 %,

Mazumtirgotāji, kas izmanto Alexa

Amazon Pay var integrēt ar Amazon balss palīgu Alexa. Daži mazumtirgotāji jau aktīvi izmanto Alexa. Mazumtirgotājs 2017. gadā laida klajā lietotni, kas tika izveidota ar Alexa Skill, kas ļāva pircējiem pievienot preces grozā vai izsekot pasūtījumam, izmantojot frāzi "kur ir mans pasūtījums?

Mazumtirgotāji var izmantot Alexa prasmju kopumu, lai izveidotu savu prasmju kopumu. Izmantojot šīs prasmes, viņi var izveidot komandas un atbilstošas atbildes uz tām. Piemēram, kad klienti skaļi izsaka šīs komandas, Alexa iedarbina darbību mazumtirgotāja tīmekļa vietnē.

"Būs vieglāk integrēties

Kriss Zanuldins, Amazon Pay saistītās komercijas vadītājs, teica: "Mēs esam saņēmuši daudz jautājumu par Amazon Pay, Alexa un balss vadību. Nesen esam atvieglojuši balss integrēšanu tirgotāja e-komercijas piedāvājumā ar Alexa piegādes paziņojumiem, kas ir vēl vairāk atvēris Amazon kanālu tirgotājiem. Tas nozīmē, ka Amazon Pay pārdevēji var izmantot Alexa, lai jebkurā laikā dabiskā, pazīstamā un uzticamā veidā informētu savus klientus par to, kad viņu pasūtījums ir piegādāts."

Mazumtirgotāji var arī uzlabot savas prasmes, sniedzot klientiem piegādes paziņojumus. "Izmantojot šīs prasmes, jūsu interneta veikalam būs nepieciešams mazāks klientu atbalsts, jo jūs saņemsiet mazāk klientu apkalpošanas pieprasījumu, lai pārbaudītu piegādes statusu. Pašlaik mazumtirgotājiem ir pieejami piegādes paziņojumi.

Frāžu iekļaušana pa kanāliem

Lai aktivizētu prasmi, klientiem jāzina Alexa prasmju frāzes. Klientiem ir jāzina šīs frāzes un jāatceras tās lietot. Klientu izglītošana, iekļaujot šīs frāzes tīmekļa vietnē vai sociālajos plašsaziņas līdzekļos, publicējot tās Instagram uzrakstos, var palīdzēt palielināt informētību un lietošanas biežumu.

Vienkāršs veids, kā palielināt iesaistīšanos un iepriecināt klientus - koncentrējieties uz to, lai atvieglotu viņu ierastos pirkumus. Piemēram, lietotāji, kas atgriežas jūsu tīmekļa vietnē, var saskatīt iespēju atkārtoti pasūtīt savas iepriekš iegādātās preces regulārai lietošanai. Jūs varat pievienot Alexa stila bannera frāzi blakus produktu kartītēm, lai informētu lietotājus par alternatīvu atkārtotas pasūtīšanas metodi.

| Oriģinālais raksts pieejams šeit.